Reflexná masáž chodidiel

samko r.

Tak ti si si opaľovala riťku? A ja som si dnes opaľoval, ale iba hlavu. A teraz bolí. Ale bolo tam aj silné svetlo, lebo je to pozostatok dolomitového kameňolomu a všetko je biele a bolia ma aj oči. Aha! pod oknom mi behá sviňa. Múdre premúdre prasa, ako sa dostalo z toho výbehu.

ethel

jáj pišťok,asi som ťa zle informovala,nočnú som mala len v utorok,aj zajtra som mala ísť do doobedky ale volali mi,že je pohoda,tak nemusím:-)))))

ethel

Jasné,že nie:-)))Včera poobede sa mi nechcelo,pospala som si a potom som išla do nočnej a dnes som pokračovala v spaní a válaní sa po gauči,prepínaním programov...proste som si urobila takú domácu pohodu:-)))

samko r.

Ahoooooooooooj Babenka, a ty sa kedy mieniš vrátiť do rodnej vlasti? Zdravie sa strieda s počasím a veď to poznáš.... Je tu nejako smutno, asi sú všetci na hubách, teraz údajne dobre rastú. Cigáni stoja s košíkmi na okraji ciest a predávajú.

babenka

samko ahoooooooooj.
ako pokracuju tvoje masaze? co mas nove? ja celkom ok, zaludok sa ukludnil, myslela som, ze sa znovu zhorsi, ale je klud. masaze nestiham, preplachy som skoncila pre nedostatok casu ale je mi horsie. naozaj sa k nim vratim. je to fajn vec. na vlastnej kozi som si to vyskusala a verim, ze pomahaju. ako som s nimi skoncila, tak plet horsie, zatekanie do hrdla, moja "chronicka nadcha" sa objavila.
krasny dnik vsetkym.