Reflexná masáž chodidiel

samko r.

No veď preto! Teba aby niekto nechcel? Ešteže si to uviedla na správny smer. U nás bola cez víkend svorka, teraz nemôžem nič nájsť, ale smi si výborne pokecali a nemuseli sme tak ako vždy nikam chodiť. Vieš ako jej (aj nám) to dobre padlo?

ethel

ano dobre,ale nebol žiadny striptíz...len kopa pripitých slobodných starých mládencov,čo ma kedysi nechceli:-))))ale nie,robím si srandu...

ethel

:-))))Samko,to je taký hudobný štýl:-))) a celé to bolo tak ladené.....tak sme išli do uzavretej spoločnosti ku kamošovi do jeho baru,nemal tam žiadnu tanečnicu:-)))

samko r.

Hous párty, to znamená domáca párty, alebo nejaká vymedzená párty? Nepoznám ten výraz. U nás keď je uzavretá - fattal párty, je to len pre pozvaných (samozrejme) a z počutia viem, že tam občas majú aj ... na živo. Vieš čo myslím. Nebol som tam, to je len pre tých, čo majú hodne, hodne bubákov.

ethel

:-))))) boli sme aj v takom,kde sa tancuje,ale bola tam hous party,a to nebolo nič pre nás,tak sme boli v takom netanečnom a boli sme tam len dve ženy,tak sme nechceli provokovať početnú mužskú populáciu

samko r.

Ale ty a uraziť sa na mňa? To neverím!!! Preto sa pýtam otvorene. To ťa prečo starý pozval do bordelu?! To ťa nemohol pozvať do nejakej tančiarne? teraz sa to tuším vola Dancing club, nie? :-))))))))