Zavislost na farmville

Príspevok v téme: Zavislost na farmville
farmarka

Uvedomujem si vazny problem. Som zavisla na hre farmville. Hram ju len par mesiacov, prekrocila som 98. level a stale sa od toho neviem odtrhnut. Rano zapnem farmu, prekladam, sadim, cakam, kym dorastie, vytvaram vselijake tvary zo stromov... Stiahla som si aplikacie na tuto hru, aby mi poloautomaticky zbierali bonusy, ktore susedia na farme ukazu na plochu. Vzdy musim byt prva, co ma vsetko postavene, co ma kazdy novy darcek... Ked ma nejaky sused predbehne, hned si ho vyhodim z priatelov.Uz ani nechodim von, lebo co keby mi nieco uniklo? Je to strasne, ja neviem, co mam robit... Je to chore a ja to viem :( prosim, poradte! vypnuty pc mam cez den maximalne hodinku - dve, ked som von so psom. Inak varim - odbehnem na farmu, zehlim - odbehnem...

bellinka

aj ja hram frontierville super hra ale prave uz je druhy den co nesedim pri tej hre :))) a celkom trpim sakra :))) ale minule som musela u nas v krcmicke ktoru mame zaskocit za casnicku lebo proste nedosla a vam poviem mala som aj na bare pc ale ja som sa tam nestihla ani kuknut este nieto tam nieco poklikat , a bola som tak unavena ze som povedala v ten vecer ze kaslem na celu hru ha ha, takze ano treba sa zamestnat :)))

jajka001_

uvedom si že sa nahanas za absolutne ničim. nič realne nedosiahnes, naopak len stracas. su to len pismenka, nie su to dokonca ani peniaze, aby si si mohla dačo kupit za ne. nic nevyhravas. je to len iluzia.
odpoj si pc, ulavi sa ti. takto si len zhorsujes svoju uzkost.

0vecka

ja nehravam ziadne hry ktore vobec niesu o tom kto ma lepsiu strategiu alebo tak ale o tom kto ma viac priatelov a je ochotny tam stravit viac casu...

mam rad Pixel RAnger alebo Who has the biggest brain.... ale take veci ako farmville alebo to akvarium alebo aj travian by mali zakazat...

GameZ

kokso... ked uz tak nejaku normalnu hru... World of warcraft... ale to sa tiez neoplati zacinat je to tiez zavislacina...

radoba83

renee666 to je fakt dobrá rada ked budeš mať slabú chvílku tak všetko vymaž a načisto od začiatku sa ti už nebude chcieť začínať... ale potom začneš niečo iné hrať.. treba riešiť podstatu veci..

renee666

mne pomohlo, ze nasurovo som predala vsetky veci vo farme, do posledneho policka som vsetko vymazala... a vobec mi to uz nechyba, sice az taky zavislak ako ty som nebola, ale aj tak... :D je to hovadina, treba zit realny zivot ;-)

levanderka

jedine co potrebujes, je zaradit sa do kolektivu, najst si nejake konicky, priatelov a zabudnes na tuto hru :) ja som ju hrala tiez, ked som na FB sa prihlasila a hrala som ju dlho , mozno dva roky, alebo rok ? no neviem ako dlho som na FB ale ako nahle som zacala chodit do prace a potom priatel, vecer som bola taka unavena, ze som nevladala zapnut ani pc :) a vsetko pohnilo :Da tiez som maniacila :) mne sa to pacilo, neslo mi o body ale bola som schopna vstat skor, lebo som vedela, ze uz nieco je dozrete a malo to zhnit. fakt, bud si najdes pracu alebo nejake konicky.alebo popros vsetkych nech ti neposielaju darceky, nech nechodia na tvoju farmu, vsetko predaj, vymaz policka a ostane ti iba cista farma s travou a tak uz potom snad nebudes chodit tam :)