Zavislost na farmville

Príspevok v téme: Zavislost na farmville
farmarka

Uvedomujem si vazny problem. Som zavisla na hre farmville. Hram ju len par mesiacov, prekrocila som 98. level a stale sa od toho neviem odtrhnut. Rano zapnem farmu, prekladam, sadim, cakam, kym dorastie, vytvaram vselijake tvary zo stromov... Stiahla som si aplikacie na tuto hru, aby mi poloautomaticky zbierali bonusy, ktore susedia na farme ukazu na plochu. Vzdy musim byt prva, co ma vsetko postavene, co ma kazdy novy darcek... Ked ma nejaky sused predbehne, hned si ho vyhodim z priatelov.Uz ani nechodim von, lebo co keby mi nieco uniklo? Je to strasne, ja neviem, co mam robit... Je to chore a ja to viem :( prosim, poradte! vypnuty pc mam cez den maximalne hodinku - dve, ked som von so psom. Inak varim - odbehnem na farmu, zehlim - odbehnem...

radoba83

no ono ta hra ta určite ukludnuje a je tam prvok sutaživosti.. akurat nechapem prečo vyhadzuješ priateľov ked su leppší ako ty... to ja ich sa snažim vždy predbehnuť.. len nikto neni lepši ako ja ja na frontierville mam 95lv.. a asi 100priateľov dokonca som si vytvoril fiktivne nicky 9x aby som si mohol sam posielať gifty.. ono dôležité je mať niakú činnosť treba si najsť robotu.. ked som si našiel priateľku aj robotu aj dva dni som to nezapol ani ma to nelákalo

radoba83

haha farmville nuda daj si frontierville tam niečo medzi tikirezort a farmville.. a ti garantujem že ani spať už nebudeš s tvojou diagnozou he...

rew

farmarka> najlepsia pomoc je prinutit sa vymazat hru... aj ked je pravdepodobne ze si namiesto toho najdes iny 'konicek'... (vlastna skusenost.. :-/) takze urcite to spomen psychiatricke.. to je jedno ze tu hru nepozna, urcite sa pochopite..

Slobodna

to je jedno aká je to hra, normálne to vysvetli svojmu psychiatrovi. Upla si sa na niečo, čo ti dáva pocit, že si v niečom dobrá.

farmarka

Dakujem za ohlasy. Ja navstevujem psychiatricku kvoli uzkostnym stavom. Hanbim sa vsak s niecim takym vyrukovat, ved asi ani nevie, co to je za hru... Ako to mam povedat? :(

Slobodna

fuuha, tak to je riadna závislosť. Ja to tiež hrám, ale pomaličky, keď mám čas. Určite to neuprednostňujem pred ničím iným.

lioness_01

www.cpldz.sk

a to myslím úplne seriózne vážne - sama sa z toho nedostaneš... držím palce a nehanbi sa obrátiť na odborníkov - sú tam skutočne super odborníci - terapeuti... môžem iba odporúčať