Silikony

Príspevok v téme: Silikony
Rebecca25

Dobry den.Chcela by som sa Vas opyta.Citam na fore v diskusii,ze mate dast skusenosti so silikonmi...niekto osobne a niekto zase z konzultacii u lekara..chcela by som sa opytat...Som chuda a aky je rozdiel,ci sa to da po zlazu ,alebo nad?mam male prsie a chcela by som si dat aspon take 3ky,neviem ci by to bolo moc na prvy krat...Chcela by som sa opytat,ked hospitalizuju robia to hned v ten den a po akej dobe prepustaju z nemocnice.Viem,ze kazda zena znasa bolest inak,ale je to velak bolest po zakroku?ako sa to dlho hoji?Je vacsia bolest ked sa to daVA POD SVAL,ALEBO NAD?Alebo su okruhle,alebo maju hruskovity tvar.
Ak by mi niektora z vas poradila,velmi by som bola rada,,,,Dakuejm

kleopatra4589

Ahoj, rebecca

diskusia na tuto temu prebieha vo fore silikonove prsia, tak sa tam skus pozriet.

Silikonovy implantat je lepsie dat pod sval ako pod zlazu. Prvym dovodom je to, ze ak je zena tehotna, prsia sa jej menia, cize pod zlazou by sa mohol silikon poposuvat. Po druhe, ak zena koji pri prvom dietati, tak sa dost casto vyskytuje zapal zliaz, ktory by sa udajne mohol preniest na ten silikon. Pod svalom je implantat dostatocne chraneny, a pricom jeho povrch nie je hladky, casom sa prirastie k telu, cize nema sancu sa poposuvat. Pravdaze pod svalom to je vraj viac bolestive.

Vsetko zalezi od doktora, ale vacsina klinik ta prijme v den operacie a prepustia ta domov par hodin po operacie, alebo popripade tam mozes jednu noc prespat- co ja preferujem.

Bolest zalezi tiez individualne na pacientovi. Kazdy to znasa inaksie. V priemere takch 10 dni po operacii to pobolieva, ale potom by si uz mala byt ok.

A co sa velkosti tyka, ja som tiez chuducka, drobnucka a idem na 3-ky.. to ti vacinou urci doktor, ked si ta prezrie.. oni uz vedia co a ako.. aby boli tie prsia potom aj primerane k telu.