šikana

Príspevok v téme: šikana
Truffla

Ahojte som na novej skole, strednej mam 16 . . .

Na zaciatku bolo vsetko v triede super... ale zrazu sa zacali ku mne baby divne spravat, zacali ma odstrkovat atd... A mame tam jedneho spoluziaka, ktory kazdeho uraza a robi sa ze je nieco viac. A je spatny. A on urazal kazdu babu.... ale zrazu zacal urazat LEN MNA ! Stale ma ponižuje, zhadzuje, nadáva, bojim sa prihlasit na hodine, lebo stale ma blbe poznamky.. Na ulici zastavuje cudzich ludi a hovori aka pi*a to je pred nim ze to som ja a zacne o mne vymyslat... Ludom v triede zacal hovorit o mne, ze som lesba, ze sphujem kamaratky atd... a vsetci mu uverili lebo to tak dokazal podat--- A dnes ked som sa dozvedela.. ze nikto sa kvoli tomu somnou nebavi.. a naschvalti ludia este predomnou ma ohovaraju... Tak ja som sa dnes uplne zrutila :( Cley den som nic nejedla, preplakal som ho, je mi strasne zle... Citim sa horzne... Rodicom aj triednej som to uz povedala a bude sa to riesit.... teda uz sa ale on sa nemeni...
Nemam chut zit :( Som uplna chudera :(((

Ako si mam ziskat baby spet? Aby mu neverili ? Aby ma mali znovu radi ? Porism o radu ja som zufala !!!! :((

Bojim sa chodit do skoly.. strasne !!!

ovecka4fun

Ahoj Truffla,
tak po prve NIE SI ZIADNA CHUDERA a nikdy nikomu never ak ti to bude hovorit!!! To je cielom tych co sikanuju - aby si sama uverila tomu, ze si menej hodnotny clovek len preto, ze ti to niekto hovori. Never tomu, pretoze presne o to takym ludom ide. Urobila si velmi dobre ze si o tom povedala ucitelom a rodicom - dala si tak najavo, ze sa len tak nevzdas a uz len preto ze bojujes je jasne, ze chudera nie si! Ak sa ti kamosky vyhybaju a veria hlupemu ohovaraniu tak take kamosky jednoducho nepotrebujes! To su skutocne chudery, lebo nemaju vlastny nazor a veria hocicomu. Mozno casom uvidis, ze je tam nejaka skutocna kamaratka ktora tomu neuveri a prida sa na tvoju stranu (ak ma mozog tak urcite). Ak v tej triede nie je nikto normalny tak porozmyslaj ci by si nechcela prestupit na inu skolu. Drzim ti palce!!! Nedaj sa!!!

Truffla

Ale on pise babam vo sa somnou kamaratia take ze : ty si aka pi*a !! Ako sa snou mozes bavit ?!! Nebav sa snou lebo ona - vymysli- a tak ludi proste on proti mne nahuckava ! :-(

ta3

Truffla,
v Tvojej situacii je najlepsia taktika nevsimat si ho vobec, lebo vies, preco to tento chudak (presne tak, on je chudak, nie Ty, to si zapamataj) robi?, lebo ho hecuje to, ako Ta tym trapi, cim Ty budes z neho nestastnejsia, tym on bude utocnejsi, cokolvek urobi alebo povie, povznes sa nad tym a jednoducho sa vzdial a ak nieto kde, tak sa mu otoc chrbtom, uvidis, ze pocase ho to prestane bavit a najde si inu obet, ktoru moze trapit a ked sa ukazes silnou a nijako nebudes reagovat, kolektiv si Ta zacne vazit a prijme Ta zase spat medzi seba, urob ako Ti radim, nech Ta to akokolvek zranuje alebo hneva, nijako nereaguj, urob sa hlucha a uvidis, ze to pomoze, drzim palce

H2O

skus nebyť vzťahovačna a ignorovať to .. proste zmeniť svoj postoj, brať to s ľahkosťou a vysledok nenecha na seba dlho čakať ..

ShaulaThalit

Zatni sa a ukáž všetkým, že serieš zvysoka na nich, na ich priblblé primitívne názory, ktoré sú tak ako primitívne aj stupídne...

Truffla

Heh ak by sa dalo ;-P

len ma trapi ze ma odvrhla cela trieda :( sice som si neni ista ci je to kvoli nim ale myslim ze on ich nahuckal...
Ja mechcem byt TÁ

ODVRHNUTÁ !

Myslite ze tu ludia este za mnou pridu ked zistia ze som nic nespravila ?

rada...

tak mu povec ze ak bude mat este nejaky problem alebo vtipnu vetu s cim by sa chcel opet v triede zdielat, nech sa najprv do svojich gati