preco nemam orgazmus?

Príspevok v téme: preco nemam orgazmus?
KYSULINA

mam 22rokov,prvy sexualny styk som mala v 17rokoch a odvtedy som vystriedala asi 6 priatelov a mala som sem tam aj nejaky ten nezavazny sex a moj problem je ze este nikdy som nemala orgazmus pri sexe ani pri nicom podobnom,absolutne pri nicom...ani ked sme sa snazili predohrami,no vselicim...velmi ma to trapi...jedine iba ked sa snazim sama uspokojit rukou tak sa mi podari vzrusit sa ale ziadnemu mojmu priatelovi pri nasom styku sa to nepodarilo a ani drazdenim ani jeho rukou ani penisom ani jazykom...musela som vzdy iba predstierat orgazmus ale uz ma to nebavi predstierat a uz sa nedokazem pri sexe ani uvolnit...uz ked sa mi zo zaciatku zacne pacit predohra a drazdenie tak cim dlhsie to trva tym menej ma to vzrusuje...preto prosim o pomoc...chcem zazit orgazmus aj pri chlapovi a newem co mam robit...som nejak chora alebo co??? a v poslednych 3rokoch mam nepravidelnu menstruaciu,najdlhsie mi zatial meskala pol roka a strasne som aj pribrala bo sedim len a nic ma nebavi a prejavuju sa mi vseliake choroby ci neurologicke aj hypertenzia a chrbtica...vsetko sa mi sype...som z toho totalne v koncoch..prosim o radu...dakujem

nnn

ahoj :)... vieš hlavne nezúfaj je veľa báb ktroé majú s týmto problém.. aj ja osobne som mala... mala som priateľa ktorého ešte mám... hoci sme sa milovali pravidelne stále som ten orgazmus nemala... až po 3/4 roka nášho sexualneho života som dosiahla môj prvý orgazmus.. aj to som najskôr predstierala .. ael neskôr som sa naštvala a nechala som priateľa nech sa nadre.. hoci som mu nepovedala nič.... a aj teraz ked už sme spolu 3 roky.. ho nedosiahnem vždy.. musím byť sústredená len na nho (lepšie sa sústredím ked je tma..a ked mám zavreté oči) a ked vzdycham a hlboko dýcham... a hýbem sa aj ja teda panvou.... teda len tak neležím a nepremýšlam že kedy sa spravim... taktiež sa skôr spravím ked si to trénujem teda ked mám pravidelne.. skús doma v sprche si daj takú prúd vody na klitoris a reguluj si rýchlosť a uvidíš ... musíš skúšať často a raz :) taktiež mi pomáha keď cvičím teda panva brušné svalstvo a celá ked som fit.. sa dobre citim a ide to samo a určite zajdi lekárovi :) ja mám tiež štítnu žľazu a ak priberáš a nemáš v poriadkku menštruáciu to je prvý príznak že s nou nemáš niečo v poriadku.. u obvodnej sa vypýtaj na kontrolu k endokrinologovi/gičke... aj to má s tým veľkú úlohu.. a nemôžem zúfať vieš každé telo je individualne a tvoje musí najkôr vyspieť vnútorne... každý večer vsprche nacvičuj a raz sa to stane.. nečakaj že prvý krat a jeee ...... je to ako ked sa dieťa učí chodiť zvládneš to.. ale musíš hlavne pre to ty veľa urobiť :) držím palce

janekMY33

No ved si si odpovedala na to sama ze sa nedokazes uvolnit.Takze niektore zeny to nedokazu sa uplne uvolnit tak musis si dat neaky alkohol ale nie vela tak decentne a osobne si mislim ze to bude lepsie

AdamKrt

Nechcem strasit, ale pravdepodobne hormony ovplyvnili menstruaciu a to je signalizacie zleho fungovania stitnej zlazy... Cas dat si ju vysetrit...

Na orgazmus potrebujes uvolnenost a sustredenie sa iba na tie krasne pocity. To, ze to este predstieras, skodis sama sebe. Inak, ked sa to podari Tebe, neni problem naucit to partnera.