Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sony ericson xperia 10 mini

[zruseny8]

tak kazit sa zatial nekazi, nezamrza a ani nevypadava signal..teda zatial u mna nic take nenastalo..

zuzuska - a nevies nieco blizsie ohladom tych aplikacii?

bibi123

mate59 a ktoru? teram mam lg crystal a hovori na nu, ze je to velka krava a to je o tretinu mensi ako iphone, ktory som mala pred tym... ono to musi byt hlavne male, on ma radsej 5 zvlast zvazkov klucov, ako by mal chodit s jednou velkou gucou klucov, tiez nenosi penazenku, ale doklady a peniaze len tak vo vacku...

zuzuska

Nikdy v zivote by som ju nechcela je to nedomysleny mobil ktory ma sice vela funkcii ktore bezny clovek nevyuzije a zakladne mu chybaju

bibi123

smajlik-ved to, ze on chce co najmensi telefon, ja by som maly telefon v kabelke nenasla:O))) tak mu ho asi vezmem, on telefon pouziva len na telefonovanie, takze mu je jedno, ci to ma nejake aplikacie, len ci sa nekazi, nezamrza a ci nevypadava signal..

[zruseny8]

v manuali nie je - treba ho doinstalovat, lenze to neviem ako, ked ma cez market nepusti!!

a ako som spokojna? zo zaciatku velmi ale teraz sa to otocilo o 180stupnov. nie su tam zakladne veci ako poriadne fungujuci bluetooth, pocet prevolanych minut, dlzka posledneho hovoru - toto si musis stiahnut cez jednu polozku marker, lenze vo vacsine telefonov to nejako nejde - tam ti treba kadeco ponastavovat a aj napriek tomu to nejde. fakt neviem co je s tym..ale inak v pohode. a neviem ci to pre chalana nie je maly mobil..