Menopauza, klimaktérium

menox

Ahojte, rada by som sa podelila s vami o skúsenosť s menoxom - www.menox45.sk , mám 49 rokov a dosť nečakane ma zasiahla menopauza minulé leto. Začiatky boli dosť ťažké, postupne som však menila svoj živ. štýl a posledné 3-4 mesiace užívam menox a oproti tomu ako som sa cítila predtým sa mám naozaj skvele. Objednala som si menox extra forte, čo bol dosť veľký risk ale vôbec to neľutujem, kiež by o tom vedelo viac žien s podobným problémom a tiež by im to pomohlo ako mne.

patulik99

Menopauza a klimaktérium je v podstate to isté, aspoň mojej mamine tak povedal gynekológ. Takže žiaden zásadný rozdiel medzi tým nie je. Tie príznaky sú tiež skoro rovnaké. Náladovosť, návaly tepla a niekde mala aj depresie, našťastie ale len také menšie. Niekedy sa to fakt s ňou nedalo vydržťa. Akože viem že za to nemohla ale dosť sme si to odnášali celá rodina. Jak ocino aj brat. Bolo to miestami fakt blbé. Tak som hľadala že čo je na to fajn či nejaké vitamíny alebo nejaké silnejšie lieky. čo som našla bolo skoro všetko na predpis a tie vitamíny nepomáhali tak ako sme dúfali. Ale našla som neskor na -odkaz odstránený- fakt super recenzie na menox a objednali sme to s maminou spolu. Výhodou bolo že je to bez predpisu a aj super zloženie. najskôr sme objednali len to jedno balenie na vyskúšanie lebo sa dalo to onjednať zadarmo na 30 dní. Proste ak to nezačne fungovať tak ti vrátia peniaze. Ale po pár dnoch sa maminin stav omnoho zlepšil. depky nemala už vôbec a celkovo bola veselšia a krajšia a my tiež :D takže ja toto fakt odporúčam. Mamina si potom objednala menox extra forte a menopauza jej trvala približne 5-6 mesiacov.

Vierka09

Ja patrím k ženám, ktoré "postihla" menopauza dosť skoro, už v 42 rokoch. :-( Bola som z toho aj smutná, cítila som sa príliš skoro "mimo kolobehu". Musím priznať, že taký ten menopauzálny komfort mi pomohol zabezpečiť Sérélys. Je to výživový doplnok, tak sa nebojte, že budete brať lieky aj na menopauzu. :-) Ale ozaj mám po ňom stabilnejšie nálady, za čo ďakuje aj môj manžel.

gabrieeelka

V konečnom dôsledku to ozaj bude to isté, nie je tá cena nejaká rozdielna, veď je to furt ten istý gél tak prečo ceny by mali byť rôzne, čo? :-) našla si to z kade objednať?

vierocka514

Naty veď máš pravdu to mi je jasné, len ma to zaskočilo jak chlapi dokážu ženské problémy zľahčovať. Že nie že by pomohli podporili, ale ešte sa z toho smejú. Niekedy mi je z takýchto veci fakt na nič.
Mat_ka vďaka ti za podporu a za rady. Vyskúšam teda pozrieť Hydrofemin jak sa kde cez internet objednáva a možno by som to teda aj tak riešila, veď čo sa týka ceny tak to bude asi to isté, že?

mat_ka

Vierocka, áno v lekárni, alebo potom to riešiť cez internet, to tiež sa dá a príde ti v pohode rovno domov a nemusíš nikam chodiť a máš to v podstate bez starostí, je to na tebe kde si ho kúpiš ak teda chceš do toho ísť :) budem ti držať palce aby si sa z toho dostala čo najskôr

Naty63

vierocka neviem čo sa nad tým pozastavuješ je to chlap, ktorý nemá o ženských problémoch vôbec žiadneho poňatia a už vôbec nie, keď sa jedna o problémy ktoré sú spojené s menopauzou a suchosťou pošvy...ale myslím že by sa veľmi rýchlo zbadal, keby jeho žena mala tento problém...nie je jednoduché sa z neho dostať a žiť s ním sa podľa mňa nedá naučiť..potom by pochopil aké je dôležité liečiť to čo najskôr

vierocka514

mat_ka ďakujem ti za pomoc, dá sa to kúpiť normálne v lekárni? Musím už začať s tým rýchlo niečo robiť, lebo trápi ma to každým dňom viac a viac a mňa už nebaví sa len nečinne prizerať.
milan prečo si robíš z takýchto vecí srandu? Myslíš si že menopauza je žene príjemná???

MILAN OZDIN

momentalne mam pauzu ale nemo ne super , Momentalne mam Nemopauzu da sa to vydržat aj bez nema nemozem zit ta ryba mi chyba jej chut po rane ked si ju spravite na panvici