Ako rychlo vyrast?

matej123

mam 13 a stale som najmenší s triedi poradili by ste mi niako neviem si stim poradit PROSIM PORATE MI NIEKTO som zufali .

výška??

čaute všetci
čítal som si všetky tie vaše príspevky,no
tak ked ste vsetci taký múdri ,tak mi vyvetlite ako je možne,že som 178cm vysoký,chodievam spať aj o 5 ráno,dakedy nespím tri dni,dakedy hodka na týžden, stravujem sa strašne zle,(nie nezdravo),aale veľmi málo a ktomu všetkému mám aspoň 6 generácii predomňou 145-170 vysokú rodinu.

žiadne špecialne veci nepoužívam!
no tak????? prosím vysvetlite mi to

robinhu

mam 13 rokov a chcel by som bit vysoky aspon 2metre a zo 10cm.
mam 13 rokov a som iba 176 cm vysoky!
poradi mi nek to
?

blondula

tak teda recept ako narast som nikdy nevidela :DDD bud narasties alebo nie.ak mas vysokych rodicov,mozes aj ty narast,ale ani nemusis....

Branislave

Pokiaľ máš iba 13 rokov to ešte ťa lem výška čaká tak okolo 14 - 16 rokov. Ale ja som začal cvičiť cviky na chrbát. Nie som nízky mám výšku 180 centimetrov, ale chcel som ešte pár k tomu. Po 14 dňoch cvičenia (ale naozaj som na tom zamakal, prekonával som sa) som vyrástol 0,5 centimetra.

zuzana100444

Dakujem aha tak vyskusam ist skoro spat a chodit vonku ale ja to nemam geneticky ako pise xyxyz :D (idem spat=D)a velmi dakujem za rady :D

Inner

xyxyz,

ale ano, vacsina objemu kosti narastie prave v noci. V noci telo rastie a regeneruje sa 8x rychlejsie ako cez den. A je logicke, ze sa nebavime o raste dospeleho cloveka, ten uz sa do vysky meni minimalne... ale v obdobi rastu je kvalitny spanok prvorady.