Medicina Martin

Príspevok v téme: Medicina Martin
moly

ahojte, som tretiacka a uvazujem nad studiom mediciny. Najradsej by som studovala v martine a viem, ze je najzlozitejsie dostat sa prave na tuto skolu, co sa týka medicina na SR. Chcela by som sa opytat studentov alebo absolventov tejto skoly, ake maju skusenosti. myslim tym system studia, profesori atd. dakujem a velmi sa potesim akejkolvek odpovedi :)

Chris11111

Som este len deviatak ale na nete sa divam na medicinu biologia chemia a tak ... No pocul som ze primacky su tazke ako svina... dajte nejake skusenosti ..dik

jančú

Ahoj Janka :), ja som taktiež tretička a chystám sa medicínu síce ešte neviem kde presne skončím, ale bola by som v celku nadšená keby že v Martine =)... Vlastne ja som sa rozhodla tak cieĺavedomo pre medicínu až v druhom ročníku keď sme si vyberali voliteĺné predmety a s učením to je dosť blbé, jediné čo si pamätám je genetika a tento rok človek, začala som brať biolu už vážne a snažím sa učiť v soboty alebo aspoň nie deň predtým aby som to mala dlhšie uchované a chémiu máme na nízkej úrovni tak to sa snažím niečo načerpať z netu keď nie je jesné :D.. Tieto prázniny som si dala predsavzatie prejsť všetky ročníky biologia + chemia a skúsiť si tak aspoň 2krát prejsť všetky testové úlohy, dúfam, že sa mi to vydarí ;)... prajem veľa šťastia pri učení ale jedno čo 100% viem, neuč sa bio ani chemiu deň pred hodinou lebo to zabudneš ak už nastane ten prípad tak sa prinúť si to zopakovať vo vlastnom záujme :D

janka :))))

čavte všetci rada by som sa opýtať čo si myslíte kedy by som sa mala začať učiť na medinu ak som teraz iba tretiačka a do teraz som sa učením chémie a bioly nejako veľmi nezapodieľala, vždy som sa učila len deň pred písomkou a po krátkom čase som aj tak zabudla ..čo si myslíte kedy by som sa mala začať učiť už cez prázdniny, alebo až v štvrtok ročníku, pretože ja som sa nad tým nikdy nejako veľmi nezapodieľala až pokým som neprišla na to že skoro všetky moje spolužiačky chodia na doučovania ...je to potrebné vôbec tie doučovania??

moly

Aj moja kamaratka je prvacka a studuje v Brne , ale hovori, ze je to velmi narocne, ze maju strasne vela labakov z bio, fyz a che, je to tak aj v martine? To je jasne testovnice treba mat prejdene v kazdom pripade. :)

Slavien.

ja som prvák a mam veľmi dobre skúsenosti.
Inač pri prijmačkach z chemie mi dosť pomohlo, že som si prešiel podklady z chemie z Bratislavy, lebo na prijmačkach je vela veci čo sa na strednej škole neučí.