4 rocny vztah

Príspevok v téme: 4 rocny vztah
bukvana456

potrebujem vas nazor, ako by ste riesili moju situaciu, keby ste boli v mojej kozi.
mam 4 roky priatela. pred 2 rokmi som ho podviedla a odpustil mi. vtedy sme si slubili, ze o tom uz nebudeme hovorit.

1. problem teda je: ze mi to v hadkach neustale pripomina. nemozem si ist sadnut s kamoskami o 5 vecer von, lebo ze by som sa isla kur**t.

2. problem je, ze ma neustale ponizuje. napriklad sa rozpravame, ze keby som tehotna a on pri mne fajci, tak ze by to malo dôsledky na dieta. a on povie, ze by to dieta malo dobry zaklad. ( akoze odo mna - nejaku retardaciu )

3. problem su cigarety. nie je ochotny prestat. a nestaci mu ani taky dovod, ze mam astmu a skodi mi to.

4. problem je alkohol. nepije casto, skoro vobec, ale ked raz za cas ide, tak to stoji za to. nie je schopny prestat pit napr. o 2 rano. na druhy den ho ludia stretavaju po meste este o 7 hodine rano opiteho, co sa este niekde tula.

ja uz fakt nevladzem, aj napriek tomu, ze ho strasne milujem. viem si predstavit s nim zivot, deti a vsetko ostatne, ale uz niekedy proste nevladzem toto vsetko prezivat a ospravedlnovat ho. a nejlepsi gol na tom je to, ze ked mu poviem, ze s ami to nepaci, tka mi povie, nech si najdem druheho. :(

PS. on ma miluje tiez, to viem na 100%, ale nemoze sa asi tak ponizit, aby mi dal za pravdu........ja neviem. poradte prosim, co mam robit.

mam 23 rokov, on 26

bukvana456

ked clovek fajci na balkone, da si aj tri zuvacky, to nepomoze. to mu smrdi cele oblecenie, a nakolko chce strasne potom este vetrat, vnutri je viac smradu ako vonku.

ale neriesme len to fajcenie.

Cashia

silwa - máš pravdu.. neodoslala som to hneď ako som to napísala a odpoveď od bukvana som nevidela- pozri na čas :)
ale aj tak si myslím, že je to idiot..

silwa

Cashia-ved napisala, ze chodi fajcit na balkon, ten sa predsa da zavriet... takze nefajci pri nej...
Bukvana, tak ho popros, nech sa po cige vzdy nasprejuje a da si zuvacku

silwa

bukvana456-to sa robi tak, ze pokial nejdeme aspon 2x do tyzdna si sadnut(fajciarska kaviaren), tak nemoze ist von:))) von by isiel aj tak, lebo sa nenecha dirigovat, ale vyhne sa tym hadke, takze respektuje tuto moju poziadavku...

Cashia

tu nejde o to, že chalan fajčí, ale o to, že vie, že má astmu a vôbec to nerešpektuje..chápem dotyčnú, nech si pre mňa za mňa zapaluje jednu od druhej, ale nie pri mne, keď vie, že mám zdravotné problémy !! podľa mňa je to idiot na entú

bukvana456

silwa.: ty by si sa hodila jak rit na serbel k mojmu frajerovi. fajcil vzdy a vzdy mi to vadilo. a nechcem zahmlievat neveru, len som to opisala preto, aby bola jasnejsia situacia. ja sa nepytam na neveru, ale na vztah, ci je to takto bezne normalne.

silwa

sweater-presne tak, je to taky problem ovladnut sa a nevychrapat sa s niekym cudzim???? Ja som mala vela ponuk na neveru, ale v zivote by som to nespravila, lebo si partnera vazim ako cloveka a nemohla by som ho takto sklamat... a to sme uz spolu 2xtolko, ako slecna bukvana

bukvana456

dakujem vam vsetkym za vsetky rady.

lutujem tu neveru, uz by som to v zivote nespravila len kvoli tomu, ako tym ublizujem druhemu cloveku. s tou astmou to nemam az take zle, zeby som musela brat denne lieky, ale vzdy citim zmeny na prieduskach, ked vyjde z balkona zafajceny.

no a co ma stve este najviac, ze nie je spolocensky. cele prazdniny som sedela doma na riti. 1 kupalisko za cele leto. to vsetko. a ked poviem, ci nejdeme niekde, tak mi povie, ze co si vymyslam, ze by som stale len niekde chodila. ale do riti, sak sme mladi a ja som z tohto sveta videla velke H. to chcem tak vela?

to vy tiez stale sedite len doma a zajdete obcas na caj do baru???