PO KTOREJ HAK MI ZMIZNU BOLESTI PRI MENSTRUACII?

wilma

Len neexperimentuj s hormonmi, dievca...raz budes musiet tie hormonalne tabletky brat a potom uvidis, co ti to narobi s cyklom, pripadne s nemoznostou otehotniet...Nie su to srandy, daj si u lekara predpisat Flector Rapid prasky. Zaberaju uzasne!!!!!!!!!!

veronika

u mna zabrala yadine, ale tiez neodporucam brat hak kvoli bolestiam, staci ibalgin na ne. btw teraz som yadine vysadila, lebo odkedy som ju zacala brat som pribrala za ť mesiacov vyse desat kil :(

janickaa

ahoj, ja som mala to iste, tprela som takto cele roky, lekar ti urci ktora antikoncepcia je pre teba najvhodnejsia, mne pomohol Trinordiol, brala som to 3 roky, teraz mam Logynon a stale nemam bolesti. uz by som to nechcela zazit.. ved to urcite chapes, drzim palce

123456

podla mna po kazdej... ale ja by som hak "len" kvoli tomu nebrala... hak je mozno este vasie svinstvo, ako silne tabletky proti bolesti... ale vyskusaj... drzim palecky....

lenka22

po takej ktoru ti urci gynekolog... aj ja som to mavala a uz 4 roky papam novynete a je to v pohode, kramy mi pridu presne na minutu a ani o nich neviem, ziadne bolesti, zavraty, hnacky ani teploty... ale musis ist ku gynekologovi na testy a povedat mu o tom ake mas kramy a ze by si chcela daco take co ti ich zmierni.