Lacný dobrý zubár

Eva531

vhjr a jackobinaaas, mate uplnu pravdu. Ja mam s lacnymi a cenovo priemernymi zubarmi len tie najhorsie skusenosti. Vlastne nemam co hladat na tejto teme, kedze Kosice su odo mna poriadne daleko. Som z Novych Zamkov a svoje problemy si riesim na najlepsej a na najdrahsej sukromnej zubnej klinike v Bratislave. Nie raz som tam uz nechala cely obsah kreditnej karty, ale nelutujem, pretoze som tam spokojna, co som nikde inde nebola. Ak si chce niekto riesit svoje problemy so zubami, odporucam zdaleka obist Nove Zamky!!!!!!!!! Tolko môj nazor na vec. A prepacte, ze odbocujem od temy.

levanderka

amalganove plomby zadarmo ???? to take existuje ? na preventivku chodim rok co rok ale platim za plombovanie minimalne 7 eur take som este nepocula, ze zadarmo :) mozno ja mam divnu zubarku . a dobry a lacny zubar neexistuje. mne ,,liecila,, zub z ktoreho sa mi odstepovalo po kuskoch, vytahovala odo mna peniaze, davala vlozky, drenaze a neviem co este vsetko mozne a nakoniec, ze ho vytiahneme. sla tahat a sa jej tak uplne rozpadol v kliestach , ze ho uz nemala zaco chytit. tak som zacvakala za extrakciu a zub som mala stale v ustach a potom, ze to treba vyzerat, inak to nepojde. ja sommyslela v tej chvili, ze ju zabijem, ale vazne. rada by som si nasla ineho zubara ale nikdy nevies, ci nie je ten novy horsi ako ten stary....

jackobinaaas

Dobrý a lacný neexistuje.... A nejde o to, či je zubár samaritán, alebo nie je...

Aj keď vo všeobecnosti platí, že keby zubári nepýtali také prehnané peniaze za svoju aj keď "dobre odvedenú prácu", určite by nezomreli od hladu... Zaujímavé je, ako sa všetci sťažujú, ale ja chudobného zubára nepoznám... Proste zubárstvo je riadna "ryža"...

Každopádne však odporúčam prihliadať na kvalitu odvedených úkonov, ako na poplatky... Pretože zuby Vám už nikto nedá druhý krát....

A väčšina zubárov Vás má tak akurát na "háku" aj vaše zuby... Biznis je biznis....

silwa

jojkaaaa-je koniec roka, zajdi si na preventivku k hocijakemu zubarovi a od januara mas hradene ukony zdravotnou poistovnou-napr. amalganove plomby zadarmo, fluoridacia zadamo a pod.