Pirsing v nose - rakovina?

Príspevok v téme: Pirsing v nose - rakovina?
chuckiii

Ahojte ludia! mam taky maly problem.. pirsing v nose mam uz asi rok .. najprv som mala taky lasicky ale po pol roku som zmenila za taky co ma malinku gulicku na konci.. jeho nevyhoda je ze z s nim musim kazdy den hybat aby mi tam nezarastol... niekde som citala ze to moze sposobit rakovinu.. myslite ze je to pravda? a este jedna otzka.. ak mate podobny pirsing v nose s tou gulickou tiez ho vytahujete kazdy den? dakujem cmuki

petrapetra

ahoj...o tej rakovine neviem, to by malo rakovinu hrozne vela ludi potom, tak toho sa neboj... ja som mala naskor ten hacikovy pircieng, ten bol lepsi ako gulickovy...... lebo som nemala problemy s vytahovanim.... ked som mala gulickovy tak som si ho nevytahovala.... ale ked som si ho uz nastalo dala dolu, tak to bola celkom makacka vytiahnut tu gulicku cez nos...ahahah....ale nemusis to vytahovat kazdy den, ono sa to ani neodporuca, na co..ja som to nevytahovala nikdy...len som si pravidelne cistila okolie nosa... len si to vytrpis ked si ho das dolu nastalo..alebo par dni pred niecim dolezitym, ked ho nebudes chciet a je...teraz nie je ani poznat ze som to mala v nose...