Natrhnute znamienko

Príspevok v téme: Natrhnute znamienko
vystrasena

zdravim vsetkych zhruba na mieste kde su ramienka od podprsenky mam jedno znamienko take malicke a take no ako keby drzalo ledva ledva neviem ako to popisat dnes ma stipalo pocas dna to miesto a ked som sa sla vecer osprchovat uvidela som ze je z neho akoby napoly chrasta a drzi uz iba naozaj minimalne a ide odpadnut velmi sa bojim co z toho moze byt ja som vzdy velmi vystresovana a vystrasena z takychto veci ://

soffa

daj si to vybrat.mne sa tiez jedno odtrhlo,no nechtiac som si ho zosuchla pri odreti ruky,a nebol ziaden problem.skoc ku svojej,tak pytaj odporucanie ku koznej,ta ta posle na chirurgiu kde ta zoberu urgentne....platba za jedno znamienko je zhruba 5 eur,zavisi od chirurga.nic neboli,nestresuj,radsej ho vyber,ako by sa ti tam mala zaviest infekcia popripade daco horsie.ja mam vybratych 5 znamienok a je to ok....len ziadne predsudky.

bazalka

AHoj, ja som si znamienko natrhla minulý rok. Keďže ma všetci stresovali, tak som išla k doktorke na kožné. Ona mi na to dala nejakú vodičku, po ktorej sa mi to pekne zahojilo a potom som s tým ešte musela ísť zo dvakrát na kontrolu, či je to v poriadku.

Deee

stalo sa mi to iste, ale so znamienkom na ramene, na druhy den mi ho vybrali a poslali na testy, tie boli samozrejme v poriadku a ja mozem pokojne spavat a nemusim riesit co by bolo keby som nesla k lekarovi...nebolelo a zahojilo sa rychlo, jazva skoro ziadna