Už 2 roky bez lásky

Príspevok v téme: Už 2 roky bez lásky
emka212

ahojte som už 2 rok sama...začínam sa cítiť dosť smutne a chýba mi láska...pred 2 rokmi som sa rozišla s chalanom bola to moja prvá láska a trvala cca 3 roky rozišla som sa s ním lebo sa zmenil ....to sa mi už nechce viac rozoberať len začínam pochybovať či som spravila dobre ked som sa s ním rozišla či nebol pre mňa práve ten pravý ....ale asi nie kedže už niesme spolu....ja len teraz stále premýšľam lebo odvtedy som nemala žiadny vzťah ...lebo vždy sa mi bud chalan ktorý má záujem nepáči alebo ked sa mi nejaký páči tak je tam nejaký problém napríklad teraz sa mi jeden páči ale je hrozne hanblivý a ja tiež niesom dvakrát na tom lepšie :) sama prvý krok neurobím...ale už mám 22 rokov a nechcem byť sama hlavne ked su aj kamoški zadané...ked su s priateľmi tak rozmýšľam ake by to bolo pekné mať niekoho... :((( čo mám robiť? kde hladať lásku? na interntové zoznámenia sa moc dávať nechcem nikdy neviete koho tam stretnete..ako chodím sa von baviť skoro každý víkend ale nejako sa mi nedarí niekoho si tam nájsť...ale fakt by som to už chcela zmeniť :(nechcem byť už tak dlho sama...

TrainingBoy

o tom som predsa nehovoril, netreba to brat tak doslovne, hovorim skor o tom ze ked ju tak trapi osamelost tak mala na vyber, su ludia ktori nemaju ... a zase je vela dievcat ktore povedia ze "nepreskocila iskra", pritom to boli fajn chalani, ano nie vzdy to vyjde, ale vacsinou tomu ani nedame sancu, no nie?

ShaulaThalit

dexter: súhlasím.... aj ja som sama, a mám dosť záujemcov v podstate, ale nebudem predsa znižovať svoju úroveň, len preto, aby som nebola sama. Hlúposť!!!

TrainingBoy

emka 2 roky su urcite dost, ale riesit tu ako sa s nim dat dokopy, to je skor na nejake teenagerske forum, ale ked tu uz ta tema je, tak nevidim dovod preco mu to nedat trochu najavo, co je zle na tom ze by aj zena bola trochu iniciativna, obzvlast si myslim ze clovek by si mal ist za tym co chce a nieco pre to spravit, nie len cakat ze sa to stane same od seba
ale vysvetli mi jednu vec, citis sa sama, ale boli chalani ktori mali zaujem, hej? tak to mi velmi neprijde ako osamelost ale ako vyberavost, vies mozno aj ti chalani boli osameli a dufali ze si niekoho najdu a oni nemaju tolko moznosti aby si vybrali "tu pravu"

emka212

no tak ďakujem za niektoré "krásne" názory :))) ale tak ja tiež žijem v rodine bez otca mama je tiež niekoľko rokov sama a vidím aké to má ťažké presne preto nechcem tak dopadnúť...ale je iné ked má človek už mladosť za sebou a je sám ako ked má šancu si niekoho nájsť...ja nevravím že je to koniec sveta...jedine že ma to trápi teraz...a tomu chalanovi teda ešte skúsim nejako naznačiť že by som mala záujem ale stretla som sa s ním len dvakrtá na disco ale mám na neho kontakt na nete písali sme si odvtedy raz...ale komplikované už bolo aj zoznámenie pre neho :) neviem či budem vedieť mať taký vzťah či tá jeho hanblivosť pominie...ale tak je fakt zlatý takže keby mi aspon trochu naznačil že to chce tak by som ho do toho nejako skúsila dostať :)))

ShaulaThalit

ty si riadna ťava. Moja mama je sama už skoro 10 rokov, z našej rodiny je x osôb, ktorí sú sami dlhšie až o trojnásobok ako ty a čo sa majú kvôli tomu??? ty tu vyrevuješ, ako sa cítiš sama, ale čo majú povedať oni? čo má povedať 60-ročný dedko alebo babka, čo zostala na starobu sama a odkázaná na seba a vie, že už nepríde nikto a možno ani nič. máš 22 rokov a už teraz si zdegenerovaná touto dobou. nechci mať v 30tke všetko za sebou...

TrainingBoy

bibba to je taka kravina aku clovek len tazko najde :) to som bezne pocul ked som aj ja rozoberal ze ako sa s niekym zoznamit, vraj nechaj to tak, ked to nebudes riesit tak sa urcite niekto najde, ale to je blbost, to je len subjektivny nazor ktory si ludia vytvoria, lebo ked niekoho hladas, tak mas pocit ze to trva vecne, ked nehladas tak si povies ze ako casto ta niekto "otravuje"
samozrejme ze to s milostou netreba prehanat ale zase ze "mat ich na haku" veci tiez nevyriesi, ignorovanie nezvysuje zaujimavost

bibba

a nebud prilis dobra a milucka, chalani si to moc nevazia. tvar sa ze ti natom nezalezi. ja len ked si to tak spätne zoberem, tak na mna sa lepilo najviac chalanov, ked som mala najviac vsetkych na haku. a potom sa mi vsetko vratilo samozrejme. ale to je jedno... neboj sa, pride to. len nato netlac. nevysielaj take signaly ze si uplne mimo bez tej lasky... a verim tomu, ze nie si... co je to za sprostost... uz by si sa xcela taka mlada usadit, ci len xces frajera... v dnesnej dobe je aj tak tazko najst dobre chlapca, ale pozor takto to beru aj muzi a chalani, ze tazko najst slusnu a normalnu, ale zase ked je prilis dobra a slusna straca na zaujimavosti. bud taka akurat