Mám anorexiu?

Príspevok v téme: Mám anorexiu?
veve222

Už asi 4 roky sa zaoberam svojou vahou.mam 17 rokov 162.5 cm a 56kg. Stale len hladam kadejake diety poriadne nejem ked sa najem mam hrozne vycitky a niekedy aj placem. posledne roky sa toci moj zivot len okolo diet a vahy .. citim sa užasne ked niekedy 3dni nejem lebo schcdem schudnut tych 6kg. už di pripadam chorobne aj kamaratky mi to vravia že stale len diety drzim že som už chora ale anoreektičky su chude co ja nie. tak ma to tak zaujima ci mam ppp ci ako:( teraz nejdem cely tyžden jest len it a pit aby som schudla tych 6kg

ivanana

aj ja mam 162 cm a pribrala som na 56 a tiez chcem 6-7 kil dole... a moj cely zivot sa toci okolo zradla!!! minimalna vaha bola pred 3 rokmi 46-47 kil, a nie je pravda, ze anorekticky su iba tie co su kostry...lebo anorexia je psychicka choroba a ma vela faz, a teda aj 70 kilova moze byt "anorekticka" ak schudla trebars z 90 za velmi kratky cas, nejednim a zaobera sa iba zradlom a vahou a chce chudnut rapidne a do extremu...

jajka001_

smajliqa ty nie si tucna, si uplne normalna, ak lubis sladke, daj si zavazok ze budes viac cvicit ale nehladuj, nejedz take blbosti ako nizkotucne jogurty a sackove polievky, ked sa budes hybat, energiu spalis a kludne mozes normalne jest,aj sladke, primerane samozrejme.

smajliQa

citala som len par prispevkov, a tie co jej hovorite ze chce byt len zaujimava,a ze ma skratka zacat jest, tak to je total kravovina.. mam totiz presne ten isty problem... mam 166 cm 56 kg a som tucna. nehorazne milujem sladke, a ked si ho dam potom aj cely den preplacem, lebo mam vycitky. potom tri dni nejem, lebo to chcem schudnut, a podobne,. presne to iste co pise veve.
priatel ma ide objednat k psychologicke a nehanbim sa za to. skor sa bojim, ze mi nebude vedeit pomoct... dnes som zjedla tri nizkotucne jogurty a sackovu polievku.... najradsej by som uz spala, aby som nemusela mysliet na jedlo.... lebo som nechutne hladna. ale zaroven mam uzasny pocit ze som dnes nemohla pribrat.. tot vse...

alexxandra18

veve222: tak podľa mňa si hlavne RIADNE HLUPA, ked chceš týžden piť vodu aby si schudla 6 kg.... rozmýšlaš vobec ???

alexxandra18

veve222: tak podľa mňa si hlavne RIADNE HLUPA, ked chceš týžden piť vodu aby si schudla 6 kg.... rozmýšlaš vobec ???

akculin8

Ja som bola anorekticka?..Koncom zakladnej skoly som zacala cvicit...niekedy som jedla len 2x-1 do dna...ale nebola som hladna... proste mi nechutilo..skor som cvicila..mala som 48 kg..ale to mi pripadalo pri vyske 158cm normalne..a konecnce som bola stihla. Tiez mi vynechavala menstruacia..aj 2 mesiace nic. Casto som odpadavala a mala som nizky tlak. ale urcite som si nepripadala chora. Mama ma v 1 rocniku nutila jest, no az ked som si nasla priatela...prestala som s tym. Mala som to..co som chcela.Koncim strednu a pred stuzkouvou som par vecerou vracala..co som si vyvolala..chcela som este schudnut..aspon na 54..len do siat..a boli aj diety...ale nechcela som byt anorekticka ci bulimicka...proste len 2-3 kilecka dat dole.Viem, ze som si vybrala zly typ diety.Ked budem chciet schudnut, budem to riesit len cvicenim.Nechcem mat psychicku chorobu.

tak

Panenko Maria, Ježiško na Nebesiach, dievča, komu niet rady, tomu niet pomoci, ked sa chceš zabiť, nech sa Ti páči, navod si dávaš sama, neviem, čo za radu čakáš, ked si rozhodnutá, jasný anorex, ako vyšitý, potrebuješ odborny dozor, .......

sonasona

S posadnutostou je to tazko. Ja ked nespim stale myslim na svoje vlasy, ze nemaju spravnu farbu, spravnu kvalitu, spravnu dlzku a tak dale. Dnes mi zle chytila farba a neviem ako vydrzim 3 mesiace lebo si ich nechcem casto farbit je to nezdrave.
Niekto je zase posadnuty nechtami a kludne si robi aj hodinu gelove nechty ktore hned na druhy den odpadnu.
Ja nechapem tych co su posadnuti nechtami a vahou a mozno nechapes mna ze som posadnuta vlasmi.
Kazdy mame nieco.
No aby som sa dostala k veci: ANO SI ANOREKTICKA a narozdiel od mojho snivania ze raz ich budem mat ako blake lively
images.starpulse.com
ale mne aspon nehrozi ze z toho zomriem.