Mám anorexiu?

Príspevok v téme: Mám anorexiu?
veve222

Už asi 4 roky sa zaoberam svojou vahou.mam 17 rokov 162.5 cm a 56kg. Stale len hladam kadejake diety poriadne nejem ked sa najem mam hrozne vycitky a niekedy aj placem. posledne roky sa toci moj zivot len okolo diet a vahy .. citim sa užasne ked niekedy 3dni nejem lebo schcdem schudnut tych 6kg. už di pripadam chorobne aj kamaratky mi to vravia že stale len diety drzim že som už chora ale anoreektičky su chude co ja nie. tak ma to tak zaujima ci mam ppp ci ako:( teraz nejdem cely tyžden jest len it a pit aby som schudla tych 6kg

Alica 29

Moja,ja mam tiez 162cm teraz vazim asi okolo 50 kg,aj ked boli casi ked som sa tohto cisla na vahe desila pretoze som mala 46 vsetko na mne viselo ale ja som sa stale citila tucna bola som bleda a mala som kruhy pod ocami.A vies co je na tom najhorsie?Zacali mi vynechavat kramy a ani tezaz neviem kedy ich dostanem.Aj ked som pribrala citim sa slaba a unavena mam nanic metabolizmus.Radim ti nenic si zivot a jedz normalne a hyb sa pomoze ti to viac.Zacni niecim co si milovala a jedz to po kuskoch.Ak budes hladovat neschudnes raz budes nutena sa najest.Napis aky mas obvod pasa.

placka

LadyOpium, mohla by si prosím Ťa popísať, aké zdravotné problémy Ti táto diagnóza spôsobila? Resp., ak máte vedomosti s čím všetkým sa anorexia môže spájať, rada by som sa o nich dozvedela niečo viac. ďakujem.

LadyOpium

čawte mám krámy o5 som spoko mám 44,5kil žerem hrozne lebo ma mamka núti jesť vraj musím to pol kila dohnať do kontroly ale načoy,nechápem krámy už mám tak prečo mám pribrať???????

zuzka1911

LadyOpium, Ty sa nechces vyliecit, tak na co sem chodis ??? Aby Ti vsetci pisali, ze aka si chuda a aby si sa lutovala ? Vzpamataj sa !!!!!!!!!!!!!!!!!!

LadyOpium

večinou si myslím pravý opak som tlstá ale váha ma teší teda váha ma poteší keď mám bmi 17 ale na pohlad som jak prasa a ne ždy sa vážim tak neviem kolko mám kíl tak sa vidím jak prasa:(

xyxyz

ako sorry ale podla mna jediny clovek koho to tu z vas vsetkych s takymito problemami bavi si ty, ladyOpium...ako ked vidim ze ako reagujes v kazdej teme tak by som povedala ze anorexia je tvoje hobby...

LadyOpium

aj ja mám anu neboj my to zvládneme vyliečime sa snáď niekedy...pod 45nejdem ani náhodou nenehám s zničiť život a telo už teraz mám kadejaké zdravotné problémy z any ...viac mám anu ako miu mia je z any vyhladovenia občas aj samotnú miu ale málokedy

zuzka1911

PPP mas bez debaty !!! ved predsa PPP nie je iba anorexia a bulimia, ale X dalsich diagnoz a 100-percentne ta tam vidim ! daj si pomoct !