Mám anorexiu?

Príspevok v téme: Mám anorexiu?
veve222

Už asi 4 roky sa zaoberam svojou vahou.mam 17 rokov 162.5 cm a 56kg. Stale len hladam kadejake diety poriadne nejem ked sa najem mam hrozne vycitky a niekedy aj placem. posledne roky sa toci moj zivot len okolo diet a vahy .. citim sa užasne ked niekedy 3dni nejem lebo schcdem schudnut tych 6kg. už di pripadam chorobne aj kamaratky mi to vravia že stale len diety drzim že som už chora ale anoreektičky su chude co ja nie. tak ma to tak zaujima ci mam ppp ci ako:( teraz nejdem cely tyžden jest len it a pit aby som schudla tych 6kg

veve222

myslím že tým že sme sa na zš važili a merali na zaciatku roka učitel mi povedal že rastiem do širky a nie do vysky lebo som nenarastla ani cm ale pribrala za rok asi 2kg tak myslím že tým. vtedysom plakala v satni a rozhodla som sa chudnut .zo zaciatku to nebiolo taketo, vtedy som skor nejedla len sladkosti alebo tucne jedla.. ale postupne som sa dopracovala až sem už som skusala aj zvracat ale to sa mi hrozne hnusi tak radšej nejest..

veve222

lebo sa citim tucna achcem byt chuda aj ked kamosky mi hovoria že som chuda ale nieee ja to doslova potrebujem.. inak sa necitim stastna...len ma to vyčerpava už

veve222

neviem sa normalne stravovat lepšie sa citim takto ale som hladna a vela sa trapim koli svojmu telu ...:( chcem byt chuda ale nechcem celu mladost len premrhat chudnutím:(