Nahrada soli

Príspevok v téme: Nahrada soli
vela_solim

Ahojte,

rad by som sa spytal, ci mate skusenosti s nahradou soli, miesto chloridu sodneho sa pouziva chlorid draselny + dalsie latky, aby prekryli jeho miernu pachut. Nechcem uvadzat konkretny vyrobok, aby som nerobil reklamu a ani ho nie je na Slovensku dostat.

Niekde som cital, ze ludia so zdravotnymi problemami by nemali konzumovat draslik. Na druhu stranu, mozno je to lepsie ako privela sodika kvoli srdcu a krvnemu tlaku.

Viete sa niekto k tomuto vyjadrit?
Dakujem za nazory.

silvus28

existuje soľ pre kardiakov, tzv. diétna soľ a majú ju v lekárňach, namiesto sodíka je tam tuším práve draslík...ja používam morskú soľ s polovičným obsahom sodíka...je zdravá aj dobrechutí.-)

ycar

štve ma, že tuná nedostanete na priamu otázku priamu odpoveď. ak neviete odpovedať na otázku, tak načo rôzne odporúčania? keď chce niekto vedieť, či existuje nejaká náhrada za soľ(hcl), treba mu pokiaľ viete odpovedať, a nie radiť, čo by ste vy robili, alebo nerobili.
ja by som tiež napr. chcel vedieť, čím soliť, ak nie soľou. nechcem neslané jedlo!

vevericka

skor by som vynechala rozne slane udeniny sunky, chipsy a podobne veci a pri domacom vareni prisolila kvalitnou solou (morskou), kde viem ake je zlozenie
pripadne ak niekto nevie odhadnut mieru,,kupte si sol s bylinkami(jasne ze sa nehodu uplne do vsekteho) ale zo zaciatku clovek vidi, kolko tych byniek tam je a nepresoli tolko, ako ked len sype samotnu sol

xyxyz

lenze to minimum sa nachadza uz v potravinach..hovorim ze nie je treba solit pri vareni...
uz len chlieb, sunka, syry, rozne polotovary..dokonca aj v sladkostiach sa nachadzaju soli...pri vareni uz solit netreba

xyxyz

aha a so solou budes zdrava?taku p...vinu som uz davno necitala

sol sa nachadza aj prirodzene v potravinach, netreba dosolovat na tanieri, niekedy netreba dosolovat ani pri vareni...

znizenie mnozstva soli vedie k aj k znizeniu krvneho tlaku

a telo sa dokaze prisposobit aj minimalnemu pouzivaniu soli..solit je len zvyk a zlozvyk!

ladyinred

ja pouzivam mensie zlo, morsku sol alebo v lekarni je dostupna dietna sol s polovicnym mnozstvom sodika pre kardiakov...

RNG

Inac chemia nasej krvnej plazmy je podobna morskej vode, co je dokazom, ze sme sa nejak vyvojom z mora dostali na sus. A morska voda obsahuje plno draslika, az 380 mg na liter.
Nase telo vie recirkulovat sodik, ale nie draslik, takze ho potrebujeme viac v potrave, nez sodika.
Zialbohu nasa moderna potrava to nesplna.