Mozem byt tehotna aj ked mam menzes?

Príspevok v téme: Mozem byt tehotna aj ked mam menzes?
WL

Takže ako by som začala.,.
Pred 4 a štvrť mesiacom sa \"mu\" roztrhol kondom a ja som si potom po 15 h. dala escapell dostala som menzes a mám ju doteraz ale zdá sa mi že som trochu pribrala ale to môže by´t aj tým že v poslednej dobe som sa dosť rozjedla.,. Ale v konečnom dôsledku som stále chudá a nikto si nijakej zmeny nevšimol.,.

A píšem sem pretože mám otázku: Je možné, že by som mala normálnu menzes ako vždy u mňa -nepravidelnú, krátku ale silnú- 4 a štvrť mesiaca a bola tehotná??

maruska123

no tak vidis, preboha sak ked si mala plodne dni, jasne ze si mohla otehotniet, to by si mohla aj sama vediet

kolko mas rokov preboha?

anka3004

ja si nerobym žiadnu srandu aby si vedela lienocka 2 potvrdil mi aj doktor ze som tehotna a tu su neni žiadne žarty

anka3004

AHOJTE CHCEM SA VAS OPYTAT MOZEM BYT TEHOTNA KED SOM MALA NECHRANENY SEX A MALA SOM PLODNE DNI BOLI POD BRUŠKOM BOLIA MA AJ KRIZE DOSTAVAM ZAVRATI A ČASTO SA V NOCI BUDIM

xyxyz

nie nepytam sa preto..pytam sa lebo ked mas 16 tak si tvoja mama moze akurat tak trhnut..od 15 si mozes co sa tyka gynekologa robit co chces a tvoja mama nema pravo ani nahliadnut do tvojej karty..takze chod k nejakemu gynekologovi o ktorom vies ze je dobry a kasli na to co chce tvoja mama..ako co ze ona k niekomu chodi a aj jej kamosky...

WL

Takže.,. ja nemam ani založenú kartu i ked by som ju už mala mať viac ako rok ale mama ma chce dať len tam kkde je ona alebo kam chodia jej kamaratky.,. a chce tam ist so mnou takže je to velky problem ked ona si mysli že som sa zatial s chalanom tak maximalne drzala zaruku :(

xyxyz

to ze si urobila 6 tehotenskych testov a vsetky boli negativne znamena len jedno- ze sa jej neprodukoval hormon HCG, ktory sa testuje v tehotenskych testoch...to ocividne nebola chyba tych testov, ale asi nemala uplne normalne tehotenstvo-v poriadku..a ze skoncila na potrate tak to len potvrdzuje