stále problém

Príspevok v téme: stále problém
gargamel

zdravím, mám taký problém s priateľkou s ktorou mám už pomerne dosť dlhodobý vzťah ... nechápem , či to je u každej ženy , ale táto ma stále problém a neskutočne sa dokáže kvôli každej maličkosti uraziť ...
niaky príklad .. "ona biele , tak dobre aj ja biele ... ja biele? však preboha , ona čierne ..." neviem si s tým poradiť , lebo ja aj keď som tolerantný a trpezlivý človek , tak tiež to nie je nekonečne ... viem , že ju ľúbím a chcem byť s ňou ...

tak sa pýtam či sa stým už niekto z vás už zažil alebo si tým aj prešiel a keď hej , tak ako ... nijake rady alebo či to vôbec je možné ...

ďakujem :)

ta3

Gargamel
Tvoja priatelka ma proste taku skriepnu povahu, s ktorou Ty bohuzial nic nenarobis, ona by mohla, ale musela by velmi chciet a tvrdo na sebe pracovat, takze musis zvazit, ci si ochotny takto zit, mas ju rad, ale aj laska Ta casom prejde, lebo neda sa cely zivot papagajcit a iba pritakavat pre pokoj v rodine, no ale ak ju naozaj uprimne milujes a chces s nou ostat, potom by si mal byt nad jej reakciami povzneseny, proste vsetko zalezi na tom, ako velmi ju mas rad a ako velmi ju chces a ci ma ine vynimocne vlastnosti, ktore by tuto skriepnost aspon ciastocne prekryli

bleee

su proste ludia, ktorym nikdy nevyhovies, ci uz muzi, alebo zeny. Zo zaciatku vztahu sa pretvaruju, aby si ziskali partnera/ku a ked sa tak stane, ukazu svoju pravu tvar. Otazka je, ci chces takto zit do konca zivota. Lebo dufat, ze sa partnerka zmeni, je naivne. Nezmeni sa, naopak. Casom sa vlastnosti cloveka este viac zintenzivnuju(ci uz dobre alebo zle)

:))))

GARGAMEL
Mam podobny problem od urcitej doby aj ja s partnerom.Ja poviem tiez -CIERNE-on povie -BIELE-
Ked vidim a viem ze partnerova odpoved by bola-CERVENE-tak poviem -CERVENE-ale on naschval povie-CIERNE-
-je to asi uz v tych ludoch.Tiez sa snazim dost-ale nestaci to a chapem ta.Zo zaciatku robil vsetko co som povedala ja,neskor mi to vykrikol ze mu chcem rozkazovat -dirigovat a tak zacal robit taketo naprieky ako tebe priatelka.Zo zaciatku ma to velmi vytacalo/lebo to boli aj dost vazne veci-kde si robil co chcel-a ked ja som povedala-NIE-on jasne reagoval naopkak a zasa ked ja som povedala -ANO-on urobi opak/ale teraz mavnem nad tym rukou.Myslim ze taky ludia sa nezmenia.A ked tak velmi tazko-len oni by to museli chciet.Ja mu to obcas poviem ako sa chova-ale aj tak to nevedie k nicomu.
Ani sa nesnazi to pocuvat-nie aby sa zmenil/ja ked vidim ze mu nieco vadi co robim ja-a nema to rad-snazim sa o to aby sa to neopakovalo/
ZELAM TI VELA SIL A TRPEZLIVOSTI LEBO VIEM ZE TO CLOVEKA VELMI UNAVUJE RIESIT TIETO PROBLEMI PODLA MNA UPLNE ZBITOCNE.NA SVETE SU AJ VAZNEJSIE VECI AKO SI ROBIT ZLE JEDEN DRUHEMU.Skus jej to povedat-mozno tvoja priatelka si to ani neuvedomuje ze to robi.Lebo ked jej nic nepovies ani nic nevyriesis -a tak aspon budes vediet co ti na to ona povie.

xy:)

suhlas za kazdu cenu je niekedy ovela nebezpecnejsi ako nesuhlas. u nas to je tak, ze ked pocujem stale suhlas so vsetkym co robim, strasne ma to serie, a ked zakazdym nesuhlas tak tiez :D proste raz tak, raz inak je fajn :)

gargamel

ono je to celé pekné že také sú ženy ... ale ja som bezproblémovy človek a optimista ... len nemôžem stále a stále a stále riešiť niaky úplne bezvýznamný úplne hlúpy problém , ktorý sa ani vyriešiť nedá, pretože je vyrobený ... to mám akože iba pozerať , ako sa furt sťažuje , komentuje , podžubuje , uráža a všetko toto kvôli mne? (teda niakemu problému , ktorý som samozrejme ja vyrobil) ... potom si človek pripadá , že robí málo a snaží sa byť lepší človek a priateľ , obetuje preto všetko a jediné čo z toho má je stále to isté a isté ...

cítim sa potom , že ja som už ten vinný , alebo že je vo mne chyba , že robím problémy a nezhody , aj keď nepriamo alebo dačo ... nevidím význam toho , že sa snažím a robím všetko čo môžem a aj tak je všetko také isté ...

ShaulaThilit na inú orientáciu ? :D to určite nie :D:D

mate59

zostaň sám sebou a hlavne maj svoj názor,ona nech má biele a ty maj to svoje.Vzťah nie je len o láske ale hlavne,hlavne,hlavne o vzájomnej tolerancii

ShaulaThalit

:D pobavil ma príklad: "ona biele, tak dobre, aj ja biele. ja biele?" :-D :-D

zlatino, toť, toto sú typické ženské. ak sa s tým nezmieriš, prejdi na inú orientáciu :)