Odtsahovat s aod rodicov v 16stich

ShaulaThalit

Ono, vzťahy medzi rodičom a dieťaťom je veľmi zložitý proces. Hlavne ak je rodina neúplná, resp. jeden rodič je nahradený iným, usw...
Pár otázok:
z akého dôvodu ti platí tvoj priateľ všetky veci do školy namiesto mamy? A koľko má tvoj priateľ rokov?
Ja poznám jeden prípad, kedy sa baba tesne pred 18 odsťahovala od mamy a otčima k svojmu priateľovi a aj z dôvodu toho, že bola tehotná. Priateľ ju živil... a tak

xyxyz

a keby si isla byvat k priatelovi, tak tvoja mama to bude chapat ako ze si usla z domu a kludne policajtov zavolat moze..a. ver tomu ze by to spravila..je to tvoja mama

xyxyz

dieta sa chce hrat na dospelaka???sak tak to aj dopadne...a pochybujem ze ked si taka ze by babka vobec chcela aby si k nej sla.a ze by isla proti tvojej mame...a co?pojdes k priatelovi? a ked sa rozidete tak co??jaj nie to je predsa laska na cely zivot :DDD strasne sa milujete:DDDD to sa nemoze stat:DDDD

lost

Ale tri krat si rozmysli ci chces uprednostnit dnesok pred zajtrajskom. Je to velmi zriedkave aby si clovek v tvojom veku dokazal spravne vybrat, cize ten krok bude zrejme velmi dolezity :)

lost

a kolko ma tvoj priatel rokov ze ma byt a dobre platenu pracu? :)
a ze ti nosi desiate do skoly?

to musi mat dost flexibilny pracovny cas.

16 rokov je este (relativne) dieta, ale u babky by to bolo zrejme bezpecnejsie ako u priatela :)
(sanca na to aby bol spolahlivy su v 21. storoci velmi male :) )

0vecka

podla mna to ide saq boli take pripady ze dieta odislo od rodicov...a rodicia museli platit vyzivne ... pravne je to mozne len neviem za akych podmienok...

inaq pochybujem ze by na teba volala policiu.. ale aj tak spoliehat sa na priatela je blbost ta moze nechat ani nebudes vediet ako a potom to budes mat tazke... ak to inaq nejde porad sa s nejkym kamaratom pravnikom....

zuzkas

a ešte keď sama píšeš že si chodila aj poza školu a ktovie čo si ešte porobila,tak babka aby pri tebe infarkt nedostala!mamina ti pravdepodobne už nedôveruje a preto ti všetko zakazuje a tiež tvoj priateľ by ťa mal podľa teba viesť k lepšiemu a nie určite si vynechala školu aby si bola s ním!to potom ani on nieje moc zodpovedný a pritom je od teba starší keď si písala že má byt.ono sa ti to všetko vráti a viem o čom hovorím aj ja som mala 16 aj som chodila za školu,aj z domu som ušla a myslela som si akí sú tí rodičia na mňa zlí,ako mi nerozumejú....to tá puberta!teraz by som už inak rozmýšlala a konala,ale vrátiť sa to nedá!

mate59

porozprávaj sa s mamkou o probléme ohľadom jej priateľa, že ho ako otca neakceptuješ,a v dobrom, ak ťa babka príjme, že by si šla bývať k nej.Len aby ťa babka chcela.

Katarinka666

No je trochu problem aj vo mne, no sprosta pubertacka, chcem tiez trosku rebelovat, teraz mi rpsila na to ze osm chodila poza skolu..etse z toho budem mat problemi...len problem je vtom ze uz mam vsteko zakazane uz mi nai nema co zakazat...ale teda hovorite ze ku priatelovi by som ist nemohla ale ku babke ano?...to by sa dalo?