schudnime spolu...

Príspevok v téme: schudnime spolu...
vercaa

ahojte baby!!!strasne chcem schudnut...ale samej mi to nejde...neprida sa niekto??budeme sa spolu drzat nejakej diety a cvicit a pisat si vysledky...spolu nam to pojde lahsie,lebo mam kamosku,ktorej sa to podarilo pomocou netu a bab...takze niekto sa ku mne prida??zacneme kedy??a nejaka vhodna dieta??vdaka...a fakt pomozte,lebo som sa zhrozila pri pohlade na seba....

gigy

ahojte kočky. Potrebovala by som od vas radu. Chcela by som zacat uzivat antikoncepciu. Bojim sa avsak priberania. Niesom totiz to nijaka chudunka. Uz dost dlho sa snazim schudnut a POMALICKY - POMALICKY mi to aj ide ( musim si zaklopat:)) Mam vobec sancu nepribrat pocas brania anti ??? cim to vlastne je ??? Dakujem Vam kočky a fesaci !!!! :-)) Mám 158 cm a 50 kg. papa

eviska

dievcata tak ja uz citim vysledky mojej rychlochodze tempom 8-12-8-12,fakt je to ucinne.Predtym som chodila na prechadzky kazdy den min.1hod a nevidela som ziadne vysledky.Len za chvilu nastupujem spat do prace tak nebudem mat cas ndopoludnajsie prestavky tak som sa rozhodla investovat do stepera a skusim to praktikovat.

l456

Ahoj zuzanelly:D aj mne sa nedari samej schudnut a rada by som tiez chudla s niekym aby som sa mohla kontrolovat:D....ked sama chudnem stale to porusujem ....

zuzanelly

no aj ja by som najradsej chudla s niekym spolocne, lebo samej sa mi to nedari... a aspon by som mohla s niekym chodit do fitka...

drjana

pekna baba, ked si prvykrat napisala o tej stranke, povedala som o tom niekolkym mojim pacientkam. Styri to vyskusali, maju za sebou pat dni a vsetky uz zacali chudnut hoci stravu velmi nezmenili akurat vyhodili sladkosti a poslednu veceru maju pred 18:00hod. Velmi si to pochvaluju, vraj im to pomaha vizualizovat tvarovanie tela a odburavanie tukov, naviguju si tie farebne obrazky a vraj je to az navykove tak sa im to paci. Uvidime co dalej, budem s nim o tyzden. Zatial som rada, takze aj ja dakujem za podelenie sa o stranku. Jana