schudnime spolu...

Príspevok v téme: schudnime spolu...
vercaa

ahojte baby!!!strasne chcem schudnut...ale samej mi to nejde...neprida sa niekto??budeme sa spolu drzat nejakej diety a cvicit a pisat si vysledky...spolu nam to pojde lahsie,lebo mam kamosku,ktorej sa to podarilo pomocou netu a bab...takze niekto sa ku mne prida??zacneme kedy??a nejaka vhodna dieta??vdaka...a fakt pomozte,lebo som sa zhrozila pri pohlade na seba....

janka sr

Dobry den chcela by som sa spyta ked som zacala brat antikoncepciu Chloe a po 4roch dnoch som mala pohlavny styk a pokracujem dalej v brani tablatiek nemusis sa teda bat , ze otehotniem bol to dostatocny cas tie 4ry dni na to aby uz ucinkovali ? Dakujem

pekna baba

Zuzka:
Prvy vysledok som zistila po 21 dnoch (robila som si dennik), lenze zaujimave, nemala som zmeny hned na vahe ale v obleceni, takze zacalo sa mi aj telo inak formovat. Najprv som zchudla z pasu, potom zo stehien, hned mi to bolo vidno na tvari a naposledy z brucha. Plet som zacala mat velmi jemnu uz po 10 dnoch, kazdy mi hlavne kvalitu pleti hned zacal chvalit a komentovat. Kvalita vlasov sa mi tiez zlepsila, zhustli mi.

pekna baba

Eviska:
Tempo rychlochodze - jedna univerzita v Australii ktora robi vyzkumy na zlepsenie vykonov vrcholovych sportovcov zistila, ze ak sa chodza (alebo cyklistika, veslovanie) robi v rytme 8-12-8-12-8-12 (spolu to musi dat 20 minut). 8 sekund ako najrychlejsie mozes a 12 sekund pomaly, znova 8 sekund najrychlejsie ako mozes a potom 12 sekund pomaly.
Tento cyklus robis ak dosiahnes 20 minut. NEROB VIAC. Rovna sa to ovela viac ako keby si chodila normalne vyse hodiny. Takze 20 minut rozdel na 8 sekund super-rychlo, 12 sekund pomalicky - 8 sekund superrychlo - 12 sekund pomalicky, atd. Uvidis zadychas sa poriadne a aj atleti tvrdia, ze je to velmi narocne. Vysledok? Podla ich vyzkumov trojnasobne 3x rychlejsi a vacsi ubytok tuku.

eviska

to pekna baba:nepochopila som rytmus tej rychlochodze,mohla by si mi to vysvetlit?Ja chodievam pravidelne na prechadzky so synom tak by som to chcela vyuzit.vdaka

anabelita

sulka:
lebo predpokladam,ze ides na nu cez mozila firefox..musis ist cez internet explorer,cez to ti to nacita na 100%..lebo aj mne tak robi..:)

zuzka111

pekna baba
dakujem ti velmi pekne, hned sa do toho aj pustim.tesim sa na to.a ak ta nebude obtazovat mohla by si mi napisat presnejsie ake mas ty skusenosti popripade kedy si zacala mat aj uspech v tom slavnom chudnuti?dakujem este raz

pekna baba

Germi:
Prepac, nie som sarlatanka. Chcem sa podelit s tym, co mne pomohlo. Nesud ak nechces byt sudena. Toto forum je predsa o tom aby sme si pomahali ci nie? Ja nic nepredavam, nic neponukam, stranka je zdarma tak ako si zasluzim od teba prezyvku "sarlatanka". Nechaj druhych aby to tiez vyskusali a nech sami posudia.