schudnime spolu...

Príspevok v téme: schudnime spolu...
vercaa

ahojte baby!!!strasne chcem schudnut...ale samej mi to nejde...neprida sa niekto??budeme sa spolu drzat nejakej diety a cvicit a pisat si vysledky...spolu nam to pojde lahsie,lebo mam kamosku,ktorej sa to podarilo pomocou netu a bab...takze niekto sa ku mne prida??zacneme kedy??a nejaka vhodna dieta??vdaka...a fakt pomozte,lebo som sa zhrozila pri pohlade na seba....

januska123

ja by som tiež chcela za každú cenu zhodiť..ale sa mi nedarí :(( ..myslíš že to pomáha keď sa spojí viac bab?? no ja by som to chcela skúsiť..

ewicita

a je to dake tajne?:))no tak cvicim kalanetiku kazdy den sa sanzim z jednej knihy..len sa mi uz dakedy nechce bo tam jeden cvik robis 100 krat napriklad na brucho mas 3 cviky na zadok tiez ,,ale tak ked mam zadok celkom ok tak si urobim len jeden cvik ale na brucho robim vsetky poctivo

qwerty

P O Z O R !!!
Neverte kazdej hluposti.Keby to bolo take jednoduce a ucinne,uz by tym starocia liecili.Mozno je to chytak,ako si dobre zavirit pocitac,alebo 'naburat' ho a tak poskytnut druhym svoje citlive data.POZOR na nezmyselne a vedecky nepodlozene navnady!!

germi

tak ti teda drzim palceky!!! a som hlavne rada, ze sa netriznis volakymi hladovkami, co je docela prekvapujuce, bo dievcata v nasom veku problemy s vahou tak vacsinou riesia :( je to smutne, ale je to tak-to poznam na sebe-mala som blbe obdobie...a ako vlastne cvicis, ak sa mozem opytat??

ewicita

nie nie to by som sa asi zblaznila;))ja som pri takejto mojej vyske vazila 48 az 53 kilo.vsetko sa zacalo minule prazdnniny ked som cele dni lezala a nic nerobila a napchavla som sa pribrala som tak 5 kil.a cely rok som sa toho nevedala zbavit a teraz sa o to snazim.vobec nehladujem aj sladke mam obcas tak raz za tyzden vzdy urobim daky prehresok,ale pravidelne cvicim a vidno to ..

germi

jeeej! tak to som rada, ze si taka mlada, bo tu su väcsinou take 25rocne "starenky" :))) a si ten typ baby, ze cely zivot mas s tymto problemy, abo to zacalo az pubertou???

ewicita

no tak to mas fajn,lebo ja som taky krpec ved mam ani to nie 160..a preto si musim na vahu davat pozor,ale je dolezite ako vyzeras a nie kolko vazis ...takze ziadna kostricka niesom..a v lete idem mat 15....

germi

no, tak to mas dopohody. sak najdolezitejsie je jako sa citis.a kolko mas rokov? ja mam 16 a asi takych dobrych 176cm a davno som sa nevazila, ale predpokladam, ze asi 65 kg :( a chcem schudnut takych 6kg ete, bo som schudla uz asi 7kg za posledny polrok, tak hadam sa nam to podari ;)