neznesiteľná bolesť

Príspevok v téme: neznesiteľná bolesť
rosp

zdravím, už od rána cítim bolesť na ľavej hornej časti hrudníka, až pri krku. Každým nádychom to cítim a stále vo väčších impulzoch akoby mi niekto stál s topánkou na tom mieste. Ráno som to cítil mierne ale teraz večer je to veľmi silné a netuším o čo ide prvý krát som sa s tým stretol. Snažím sa dýchať čo najmenej aby som vedel sa cez to preniesť, na pohotovosť nemám odvahu ísť sám a volať sanitku nechcem lebo neviem o čo presne ide. Prosím odpovedzte čo najskôr kto sa s týme stretol alebo o tom niečo teoreticky vie, je to silný tlak

Vopred Ďakujem

hmmmmmmmmmmm

rosp bazalka ma pravdu.urcite lepsie zavolat a nechat sa vysetrit ako zanedbat!bolest nikdy nie je bezpriciny!a lava cas signalizujw problem so srdieckom.volaj a hned!

rosp

preštudoval som si to na internete, príznaky sú takmer 100% podľa životosprávy to tiež sedí, len mi nejde do hlavy ako to môžem mať keď mám 18rokov, volám si záchranku, Ďakujem

xyxyz

no poznam jedneho pana ktory mal presne taketo priznaky ked mal plucnu emboliu..ak nechces skoncit v truhle tak utekaj na pohotovost, ludia tam ozaj chodia aj za debiliny ale toto mi pride dost vazne

bazalka

Keďže to máš už od rána a zhoršuje sa to, tak niekoho popros, nech ťa na pohotovosť odvezie. Ak nie, tak si zavolaj sanitku. Ľudia volajú sanitku pre iné banality. Tak naber odvahu a rieš to. Držím palce