Coho sa vzdat?

Príspevok v téme: Coho sa vzdat?
gumena

Ahojte. Mozno mi poradite, alebo mi mozno poradi len to, ze napisem svoj problem. Iba v skratke, nechcem nudit.
Som vydata, bezdetna zena, mame psa, zijeme v prenajatom byte. Manzel zaraba minimalnu mzdu. Ja pracujem na 8 hod. za minim. mzdu cez den, potom chodim 2x do tyzdna na 12-ky nocne na brigadu. V soboty chodim do skoly - ostavaju mi este dva roky na Mgr. A som uplne grogy... Domace prace, varenie, zehlenie.... ucenie, pisanie seminarok, havino, aj oddychnut si chcem pri telke (Panelak). Co mam vyhodit zo svojho zivota, aby som toho nemala tak vela? Aby som sa mohla pokojne ucit a dosahovat dobre vysledky? Aby som bola v praci sustredena a uzitocna? A doma dobrou starostlivou manzelkou? Zijeme v chudobnom meste, kde sme obaja radi, ze mame aku-taku pracu, lebo len prenajom kolko stoji... A aj skolne. Skolu nechat nechcem, nocne platia vynikajuco, robota v dennej praci ma bavi. Manzel doma tiez pomaha ako sa len da, ale aj tak, citim sa strasne utahana. Svine peniaze...

smajliQa

moja,,,,, vzdaj sa jednoznacne panelaku....lebo to ti do zivota nic neprinesie, zatial co tie ostatne veci ano. Skolu nenechavaj,domace prace robit treba, manzelovi sa tiez treba venovat, a psik je verny ludom tak by bud jemu. jedine co ma napada je vyhodit zo svojho denicka ten panelak, lebo ked uz sme u toho a mam sem prispiet nejakym prispevkom aj ked nebude origos..... tak si myslim, ze ked uz ta ten panelak tak nadchol, tak si ho kludne natoc a pozri cez prazdniny :)))

ivana45

gumena,
si povinna sa premoct !
V zaujme svojom, svojich deti a buducich zenskych generacii :-)!!
Vies, kolko chlapov robi veci tak, aby sa ich (aj ked s povzdychom ) radsej chytila zena ?
ps. je lahke (a prijemne, nic v zlom) napisat ti, ked ty popises problem bez rozvlacnosti a s citom pre dolezite veci. Drz sa.

gumena

Dakujem za rychle a fakt skvele odpovede :)Domacich prac sa vzdam rada. On pomaha, len je strasny puntickar. Ked ide vysavat, viem, ze to bude robit hodinu, tak radsej ten vysavac vezmem ja a je to za 10 minut... hm, musim sa premoct.