cervi 1

titi...

napíš na www.novynet.sk,tiež ti odpovie doktorka.cervix je krčok maternice,čísla znamenaju stupne zápalu,abnormality.No volaju sa CIN I,CIN II,atd.najjemnejší zápal je CIN I,nasleduje ster o 6 mesiacov.Aspon podľa knihy Miriama Stoppardovej-Zdravá žena.Takže spýtaj sa bud na nete alaebo priamo u svojej doktorky nech ti zrozumiteľne vysvetlí čo máš.

xyxyz

alebo napis na www.antikoncepcia.com...je tam poradna gynekologa..odpisuju tak do 2 dni podla poctu otazok ...kazdopadne ked ti odpise tak sem napis ze co povedal, celkom ma to zaujima

xyxyz

jaaj tak..no asi ked ti robili kyretaz kvoli tomu tak to moze suvisiet s nejakou rakovinou...ako nemusi to byt ze rakovina ale len abnormalne bunenie, ktore sa moze do rakoviny raz rozvinut..takze na tovjom mieste sa idem spytat gynekologa lebo toto je celkom zavazna vec

dagmar76

ja som bola na kyretazi preto lebo som mala opakovane zle vysledky po preventivke tak mi robili kyretaz a brali vzorky z krcka maternice a teraz mi povedali ze to mam cervix 1 ale neviem co to je jedna kamoska mi povedala ze to je 1stupen rakoviny tak neviem kde to mam zistit ci to tak je