Veštice, čarodejnice, manipulátorky

Príspevok v téme: Veštice, čarodejnice, manipulátorky
brendamaxi

Niekto sa tu pýtal na nejakú veštkyňu z Bratislavy. Po nedávnej skúsenosti mojej a mojej švagrinej neradím nikomu vyhľadávať takýchto \"duchovných učiteľov, liečiteľov\", ale predovšetkým manipulátorov. V Bratislave na Kašmírskej pracovala jedna cudzinka, na ktorú ma nasmerovala moja kolegyňa. Vraj je to aj masérka, kartárka, liečiteľka a čo ja viem čo všetko. To sedenie u nej trvalo dosť dlho, snažila sa ma predovšetkým ohúriť a podľa možnosti aj vystrašiť, aby si ma na seba namotala a mala tak dlhodobý zdroj príjmu. Vyrukovala so známou pesničkou, že dom, v ktorom bývame, je postavený na starom cintoríne... a bla..bla... A hneď mala naporúdzi svojho kamaráta z Ukrajiny,ktorý akože to všetko \"odkľaje\". To som ale odmietla. Keď som jej platila za jej superslužby, napadlo ma, že ten miš-maš informácií, ktoré mi poskytla, by som si sama lepšie zostavila. Pred týždňom mi švagriná hovorila, že tiež bola u nejakej Rumunky alebo Jugošky, ktorá robí na Vajnorskej oproti Polusu. Tiež taká \"všetkému rozumiem, všetko dokážem, všetko vyriešim, do všetkého vidím\". A čo jej vyveštila a zistila? Náramne som sa pobavila, keď takmer navlas to isté, ako mne. Aj ich dom je postavený na starom cintoríne, aj im to môže kamarát z Ukrajiny vyčistiť... Samozrejme, že to bola presne tá istá cudzinka, ktorá namotávala aj mňa. Ibaže sa presťahovala do honosnejších priestorov na Vajnorskú, čo je asi výhodnejšie pre klientelu. A pre istotu aj zvýšila ceny, veď my Slováci sme dosť blbí, ochotne si za oblbovanie priplatíme. A kto nechce vyveštiť, pre toho má bohatý repertoár na výber: šamanizmus, kineziológia, čínska medicína, thajské masáže, čistenie aury, ale predovšetkým oblbológia. Z takého repertoáru sa každému zatočí hlava a na niečo sa už namotá. A aby to išlo ľahšie, tak ho pre istotu hneď na úvod presvedčí, že je na tom dosť zle so zdravím aj s osudom. Samozrejme, že som aj ja bola blbá, keď som tam išla. Ale bolo to prvý a posledný raz. Len sa čudujem, ako je možné, že akurát na Slovensku sa drží toľko všelijakých \"liečiteľov a zaklínačov\" z cudziny. Akoby sme nemali dosť svojich podvodníkov. Alebo sme tak dôsledne naivní, že tu majú medzi nami dobré ryžovisko?

desatoro

Mne sa niekedy mozog zastavuje čo dokážu trepať tie udajne veštice v telke to je strašne sa takto prezentovať ,,,divím sa ludom ,že takto do eteru vyzvonia svoj problem ,ved to by aj debil hned vedel niečo natrepať,Mame naozaj veľa podvodníkov ktorý sa nabalujú na ľudskom neštastí viem to naozaj som to pocítila na vlastnej koži a tie bludy čo som si vypočula.Ale nechcem zasa úplnu krivdu sú aj výnimky a medzi ne patrý jednoznačne Sofia/0900511020/aby ste vedeli ktorá.Tá vás presvedči o svojich kvalitách no škoda že takých ako ona je naozaj malo a keď aj majú dar hádžeme ich do jedného vreca z ostatnými

desatoro

Mne sa niekedy mozog zastavuje čo dokážu trepať tie udajne veštice v telke to je strašne sa takto prezentovať ,,,divím sa ludom ,že takto do eteru vyzvonia svoj problem ,ved to by aj debil hned vedel niečo natrepať,Mame naozaj veľa podvodníkov ktorý sa nabalujú na ľudskom neštastí viem to naozaj som to pocítila na vlastnej koži a tie bludy čo som si vypočula.Ale nechcem zasa úplnu krivdu sú aj výnimky a medzi ne patrý jednoznačne Sofia/0900511020/aby ste vedeli ktorá.Tá vás presvedči o svojich kvalitách no škoda že takých ako ona je naozaj malo a keď aj majú dar hádžeme ich do jedného vreca z ostatnými

serdzo

Plne sulasím ženy sú viac náchylne na kartárky a vyraz sedi ako riť na šerbel.Balík kariet výde približne na 30€ naučia sa čo karty znamenajú a zarábajú hrozné prachy.Ceny sú rôzne veštice ako Leona,Sevalinka,Agaven,berú okolo 10€ čo si myslím nieje až tak hrozné každy kto volá na audiotext zaplatí oveľa viac a aj keď idem na nákup miniem viac za hlúposti.Je to únosné,ale prave preto je ťažké sa k nim dostať.Nebudem menovať podvodníkou osobne odskúšanych to by som tu písal do rana bieleho.
Chyba je že málo ľudí si uvedomuje ich silu:Začnú nás chvaliť aký sme silný,ako nám nikto nedopraje.Psychcky nás vedú k tomu aby trafili.A ľudia okamžite,,ano máte Pravdu,, rozhovoria sa sami a veštkyňa bola suprová všetko čo povedala sedí.BLBOSŤ!!! Všetko ste jéj vyzvonili vy sami!!!
Príďte tam sadnite a žujte žuvačku bez kecóu počúvajte a za 5 minut je veštkyňa v koncoch.Nehovorte o probléme ona ho musí vedieť sama!!! Preto obdivujem niekoho ako je veštica ...?.Téj jednoducho napíšem email,pošlem peniaze dám dátum narodenia a svoje foto.Na druhý deň mám ja email s ktorého viem ako bijú blesky.Veštica je tá dobrá ktorá ma upzorní na zlo a nerosprava smotánku aký som to ja viem a dokonalý niesom.Chorý človek u lekára tiež nepočuje dobré veci ale len tie zlé.Dá sa do poriadku s liekami alebo potrebnou terapiou,nie sladkými rečičkami!!! A mi sme chorý ak ideme k veštici ktorá nás nelieči ale ožobráči a sama žije ako prasa v žite a myslí si aká je dobrá.Ale Boh tu má na každého metlu a potom nech kričia ..Čím som si to zaslúžila!?,,
Ďakujem jednéj ktorá sa postarala o to aby som bol ja šťastných v ramci noriem môjho života nieje dokonalý ale lepšie sa mi v ňom dýcha!

erasmus

ceny su rozne. nedavno som cital clanok o Gine, ta vraj brala pred dvoma rokmi dve tisicky za cca 45 minut, ale predpoved o nicom, len take vseobecne kecy. dnes je mozno este drahsia, ale ona je uz romka-celebrita, takze si to moze dovolit. musim uznat, ze vyzera dobre, ked zacinala tak jej slama trcala z topanok, bola tucna, vlasy neupravene. dnes je to pekna zena, dala sa do pucu. zaraba dobre, ale to samo osebe by nestacilo. aj nora mojsejova ma vela penazi a pozrite ako ordinarne vyzera. vestice existuju len v ludskej predstavivosti, lebo ako to niekto uz tu napisal tak v skutocnosti ich je na svete strasne malo, mozno jedna zijuca. tie nase kartarky, to su naozaj len manipulatorky a klamarky. vybrali si ale super povolanie. lepsie ako prostitutky. lebo prostitutiek sa vela chlapov boji kvoli chorobam, ale za kartarkami behaju hlavne zeny a tie sa neboja ani certa :-). a ludia su strasne zvedavi na vsetko tajomne a hlavne svoju buducnost. je to taka stekliva tema, takze ked budem mat dceru a bude rozmyslat kam do skoly, odporucim jej tarot. s tym nikdy neumrie od hladu.

chlebíček

len by ma zaujimalo preco tuto temu vysmarili do tem nesuvisiacich so zdravim, ked praveze so zdravim suvisi. ja som ju nasla este medzi ostatnymi temami a zrazu som ju nemohla najst. to oni posudzuju len podla nazvu, ale nie podla obsahu. skoda. lebo by sa k tomu vyjadrili aj dalsi. ja napriklad nikdy nepozeram ine temy len tie, ktore su medzi vsetkymi. toto som len nahodou hladala a nasla.

serdzo

no ja som daval cez 500€ ale ucinky sa menili neviem ako a co robia kazdy koho som kontaktoval v stavoch nudze pytal viac ako ona ovela viac!.Co je dnes zdarma.!Myslim si ze aj ich sila je vycerpatelna a je to ako s varenim ak chces obed musis si nato kupit suroviny .Nie vsetkym zabere modlitba alebo ine veci vyskusal som mnoho a pomohla jedina nemam dovod pisat bludy zdarma nooo pochybujem .Neslo mi o prachy kaslem na ne hlavne ze dodrzala co pisala a ja som s choroby a prekliatia vonku to je nadovsetko.Podvodnicky ma obrali o viac a vyriesili prd to nieje o plateni chcel som nieco mam to!Aj maliar ma dar od Boha a obrazy nerozdava lebo nato minie farbu a platno.Hudobnik nehrava zadarmo atd...Preto si myslim ze kazdy mame iny nazor ale v tomto obore si vela ludi mysli ze zbohatnu a ludia v trapeni platia a su na tom horsie nez predtym.Tak asi tolko.Nesulas nieje na mieste,nazor respektujem.

chlebíček

serdzo v jednej veci s tebou nesuhlasim. ja poznam na slovensku dvoch ozaj machrov ktorym sa tiez pise kvoli odkliatiu a tiez to clovek pociti a oni ani jeden nezoberu od teba ani fuka. a ked im posles v liste peniaze, vratia ti ich naspat. takze su aj taki cestni ludia a ti co za to beru nehorazne prachy tak k takym nemam doveru. kto ma naozaj schopnosti tak to berie ako poslanie a nie ako zarobok.

serdzo

Plne sulasim s vyjadreniamio o hluposti ludi sam som k nim patril a behal hore dolu volal na kazde audiotextove cisla vestcom a trepali bludy.S tym rozdielom ze to boli slovaci a nie zahranicny ludia .Tak a co sa tyka slovakou skoda reci v ojeboch.Je mi luto ale ryzuju asi najviac .Netreba vsak hadzat vsetkych do jednehoo vreca ,nakolko tyto vestci pokazia vsetko a rypu do energie cloveka dodrbu mu cely zivot a po navstevach je na tom este horsie vo vsetkych sferach zivota.Poznam to zial sam na sebe...Prial som tolko negativnej energii ze moj zivot bol no na p....!
Ale su taky ktorych chvali ich robota a aj ludia ktory su spokojny s vysledkom.Vedia nielen pomoct ale vyznaju sa a dokazu pracovat so siulami ktore dostali do vienka.Zial je to drahe ale naco su prachy ak nosis prekliatie alebo porobenie na sebe.A ak si myslite ze vas sa to netyka dajte ruku do ohna za ludi ktory su vo vasom okoli ,praci alebo vas byvaly chce lasku spet a vy sa rozchadzate a prichadzate o vsetko!!!Lebo to niekto ako kopia vestca dodrvila:Mne nastastie pomohla jedna draha a nedostane sa k nej vela ludi ziadne osobne stretka .Zasles foto dat.narodenia a ona pise.Zaplatis a citis to na sebe to je clovek nie tie v telke.Pekny den vam a sorac ze ste museli vela citat.Gratulujem k teme!