strava pri akne

Príspevok v téme: strava pri akne
lucka963

ahojte....takato tema tu uz bola....ale chcem sa este nieco popytat ohladom toho a nechce sa mi ju hladat.....trpim akne uz asi 5 rokov niekedy som sa nijak neobmedzovala mala som vsetko na haku ale teraz sa snazim..viem ze sa nema jest sladke slane koreniste mastne udene vyprazane....dodorziavam to aj ked sladke si obcas dam ale hlavne keksy,cokolady nie......vyprazane tiez len vynimocne...takisto nepijem ani sladene napoje..pijem iba cistu vodu a zeleny caj.....jem aj vselijake probiotika zinok vit. A, a pijem psylium......ale chcem sa opytat ako je to s vajickami?? niekde som citala ze tiez ich treba vylucit ale niekde zase ze maju vela vit. A co pleti pomaha takze na toto by som sa chcela opytat a dalsia ved ak zjem nieco z coho sa vyhadzem, mala by som sa vyhadzat uz na druhy den alebo ako??..lebo niekedy sa snazim ako debil a rano vstanem a najdem si velku cervenu buncu ktora poustupne nahnisa a inokedy napr. vcera sme mali oslavu a tak a jedla som vyprazane rezne a zemiakovy salat v ktorom je majoneza takze proste nic dobre pre plet..takisto som pila vino a mala som trocha aj tvrdeho co tiez skodi pleti..vypila som aj energeticky napoj co je tiez dalsia blbost a fajcila som trocha ,inak sa snazim prestat lebo aj to vraj moze pomoct.......a rano som mala plet uplne v pohode dokonca este tie bolave vyrazky co uz som vytlacila sa pekne zahojili a zmensili troska takze ja uz neviem vobec ako to je ked dakedy sa mi stane ked su nejake oslavy ze zjem aj nejaky ten popcorn a cipsy a proste same blbosti a plet mi ostane v pohode a inokedy sa snazim a aj tak sa mi tam nieco vytvori :-( viete mi este nejako poradit?

bibba

podpor svoju liecku pripravkami Acnex alebo Acneon z lekarky. 3mesacna kura aj jeden aj druhy pripravok. mne to trochu pomohlo. nikdy ma ani nenapadlo nasadit si ROACCUATAN, snazila som sa vzdy miernejsie. a pit vela vody. a vyhybat sa tucnym jedla a mastnym. dokolada, kolace, chipsy, syry, mlieko, aj vyprazane, niektori hovoria ze aj koreniste, ... a podla moznosti nevytlacat. ale spravna strava dokaze zazraky... mozno by som povedala ze az "dietna strava".... bohuzial... na mna plati len to...

lucka963

jablka jem aj ja ale nie domace bohuzial....ja pijem repikovy a zeleny caj,,mam aj skinoren akle pouzivam skor duac a drozdie som jedla tiez ale pocula som ze akne moze byt aj z kvasiniek ak je ich vela tak som nejak prestala ale teraz sa cudujem fakt mam plet bez nejakej velkej vyrazky a to som stredu aj piatok zurovala...a stredu som aj pojedla tie veci co som pisala takze nechapem :-/.....a neviete niekto ako je to s tymi vajciami? mam ich vysadit ci nie?

simka111

Tak potom neviem..mne pomaha štava z aloe,jem jablka ale domace nepostrekovane,a pijem bylinkove čaje-hlavne medovku a stravu tak na ranajky-hrianky zo sušenym droždim,ma vela vit.B,pouzivam skinoren a chodim ku kozmetičke na čistenie...tak mne pomaha to :D

lucka963

uz som skusala tu stavu a nejak nepomahalo a travenie sa snazim ved jem vselijake probiotika, pijem psylium a mam aj take tabletky aloe vera ktore tiez pomahaju traveniu..ale stale to nieje ono a hlavne mam vyrazky na lavej strane, pravu mam vacsinou bez vyrazky

lucka963

bohuzial u niekoho ano..niekomu to nic nerobi a niekomu ano..zaujimave ze plet sa mi zlepsila ked som obmedzila niektore veci ale stale to nieje ono preto sa pytam