Rast pŕs 16 - ka

sisa72

Baby smola , ale skutočne ak nenarastu same nepomože nič... mala som taky istý problem ako vy ked som bola mlada.. kupovala som kade ake kremy dokonca mi niekto poradil prsia natierat cibulou.. nič nepomohlo až som si v mojich 30rokoch dala urobit silikony.. nevyhadzujte prachy na maste a ine produkty ktore ponukaju skutočne nepomahaju.. len jedno plastoka..

držim palce možno ešte do 18 tky narastu..

mataBB

malinkaja uz ti tu viacero ludi napisalo, ze ti nepomoze nic, lebo sa to NEDA..jedine sa ti zvacsia ak priberies..JEDINE..pochopis to uz?

malinkaja

kozy??

akoze preoc?..?. ja nwm . sme v takom veku mame . ucime sa!. ale . chlapci s ami smeju!. . a ptm dievcata su ku mne hnusne!.. ... ty to nepochopis za vasich skolsikych cias to bolo ine!.
..... a pomoz mi daj mi prosim nejaku radu ako .. si doma . mozem pomoct .. aby mi narastly cicky!. prosim!:d

kozy??

malinkaja,
to vazne baby v tvojom veku nemaju nic ine na rozume?? tie tvoje "kamaratky" co maju 3x take... vies si ich predstavit za 10 rokov ked sa im budu lajdat pod pupkom. no a co ze mas 16 ... ja mam skoro 30 a som uplne plocha. radsej sa poriadne uc v skole, to ti da do zivota viac ako nejake kozy.

odporucam ti forum "silikonove prsia" kde stovky zien (opakujem ZIEN, nie DETI) priznavaju plochu hrud......

malinkaja

ja mam 15 mam ten isty problem:(.... chcem o om nieco vediet!. ako si mam svecit prsia respektive chcem aby mi narastli!... .. velmi .. oni su o nicom!. vazne!.... take male!. a spoluziacky maju 3x take!.. a kazdy sa mi smeje!. je to blbe. prosim! POMOCCC

User_37597

mas len 16 takze by som este aspon do 20 pockala...ale ak sa ti to tak strasne nepaci a zijes uz aj sexualne tak si predpis antikoncepciu..garantujem ti ze sa ti prsia aspon o polovicu naleju ale tiez len ak ich beres...nerozmyslaj nad nicim inym lebo nejaky DECOLEN ti pomoze len docasne a je len na jednu vec...antikoncepciu mas na viac veci...