hladam kamošku

Príspevok v téme: hladam kamošku
alexandra.a

ahojte,chcela by som si osobne pisať s nejakou babou,sukromne,ktora sa lieci na bulimiu alebo anorexiu,bojuje s tym ..s ktorou sa budeme navzajom podporovať,a tak.pretoze ja.NEVLADZEM!!!!!pred chvilkou som ziedla rozok a myslienky su katastrofalne,dokonca,mam chut si ublizit...ozvite sa nejaka...

LadyOpium

bábu ani frajerovi nevadia faldy len okolie je hnusné ždy to tak bolo je a bude:// no keby som aj jas konečne dostaala rozum šetky kamošky sa pomaly vyliečili len ja som chorá a sere ma to lebo neviem ako z toho von

lilianas

mám 20 rokov 5mesačneho syna a pár kilov navyše po porode.trpela som anorexiou a bulímiou vzájomne.Bol to trpký čas no určite ani zato nestál po tom všetkom mám problémy zo žalúdkom rozne tažkosti pretoze som vyvracala mnoho slin z criev ktore pomáhaju pri normálnom pracovani criev.Každý den mám problémy z nafukovanim a z trávenim a zo vsetkym. Už nikdy sa mi moje tráviace ústrojenstvo nepopraví.A top len koli mojej hlúposti.Teraz mám aj vačšie brucho a ktomu te tažkosti takže mi to zvracanie a nejedenie bolo na nič.

Adush

Ahoj, myslim ze my dve mame rovnaky problem a to stravovanie...resp. nestravovanie..:) ozvi sa mi na nicku ragaca2 na pokeci a mozeme sa zoznamit. Andrea