strach zo smrti

lioness_01

ja by som to skôr chápala tak, že on má zrejme nejaké vážne psychické problémy. možno pomýšľa na samovraždu

conamore

on praveze nereaguje ked nieco na to poviem ci uz uchlacholive alebo ako ste sa hore vyjadrili ze kazdy zomrieme tak nic len to ze on vie ze kadzy zomrie,len on zomrie skor bo to tak citi...a k tomu este doda ze tu chce nieco po sebe zanechat konkretne dieta...mozem to chapat tak ze to hovori kvoli tomu aby ma nahovoril na dieta???

ivana45

Je to fakt divne. Ak ma vazne ochorenie, mal by ti to povedat. Taketo reci trusit len tak, to je nefer. Voci tebe.
Nie je hystericky ?
Skus si nieco precitat.
Alebo: skus ho nechlacholit, ked take hovori. Zareaeguj trebars "kazdy raz umrieme" alebo "nikto z nas nevie dna ani hodiny".
Uvidis , ako na to zareaguje on. Ak ta zacne osocovat, ze ho nechapes, ze si bezcitna a podobne, je jasny. Pravdepodobnost, ze je hystericky, je vysoka. Zdrhni.

conamore

nie ja mam 26 a on 30...choroba ziadna bo nechodi k ziadnemu doktorovi a ani nic take. pytala a ziadny proste to tak citi a pripada mi to chore. k tejto teme sa dostaneme tak raz sa polroka ale skor ma trapi co ak na to mysli denne?

lulu22

?? a to prečo preboha? čo ste už starší? alebo má možno nejakú chorobu, o ktorej ti nepovedal..
neviem, ale zdá sa mi to od neho blbé, že ťa takto "straší"..
si sa ho aj pýtala, prečo ti to vraví? aký ma na to vlastne dôvod?