meskajuce kramy

Príspevok v téme: meskajuce kramy
jozeffs

naposledy som bol s priatelkou 6.1.07. 17.1.07 dostala kramy presne nacas (skoro ako vzdy). je februar a uz 4 dni meskaju co teda nie je obvykle. cital som o meskani pri zvysenej psychickej namahe, co mala skoro cely januar - moc skore vstavanie do roboty a prichod z roboty az vecer - vkuse 2 tyzdne. vzdy pouzivame kondomy aj ich kontrolujeme. kde je problem ?

123sda

ahojte:D..mam taky problem meskali my kramy 12 dni..zrobila som si test rapiclear..a vyslo ze je negativny...na dalsi den som dostala, ale po 3 dnoch skoncili..inokedy trvaju aj 7 dni...pomoc....dufam nesom v tom:((

mia

dakujem za odpoved qiu velmi ma to upokojilo...ja len ze pol orka pohoda a zrazu toto...uz som nevedela ci ten test blbne ci sa tak stresujem ze to napokon aj repto nemozem mat...vdaka

mia

meskaju mi kramy 6ty den...spravila som si test,vysiel ze nejsom tehotna...mam teraz dost stresove obdobie aj kvasinkovu infekciu ktora trva uz asi vyse tyzdna,je mozne ze z toho mi meskaju???

jozeffs

a ked ich minuly mesiac mala, tak tento musia prist, nie ? ked sme sa ani len nevideli :) 10 dni pred minulomesacnymi som odisiel.