Vdovec

Príspevok v téme: Vdovec
kvietok007

Prosím poraďte:
Som vydatá vyše roka,manžel je vdovec.Mali sme aj menšie problémy,ale dnes som zažila šok:
Manžel išiel do obchodu,a zabudol si mobil-chcela som ešte aby niečo dokúpil.Kedže začal zvoniť v spálni,zobrala som ho a len tak som pozrela sms-pozrela som aj odoslané.
Písal tam jednej známej,že všade vidí manželku kde chodí,a že všetko mu ju pripomína-a že som mnou žije,ale s nou žil dosť dlho a nemože na nu zabudnúť.
Poviem vám velmi ma to trápi,až tak,že by som aj chcela od neho odísť.Neviem ako dalej,ved žijeme v ich byte,tak to ju všade bude vidieť stále.
Velmi ma to bolí,ked cudzej osobe opisuje o manželke,lebo to vyzerá,akoby zabudol že som tu ešte ja.Prosím povedzte,alebo poradte,čo mám robiť.Neviem naozaj-aj ked mi vraví,že to nie je tak ako si myslím.

kvietok007

teraz som prechladena a dost mam problémy s moč.cestami,a on že je špinavý balkon,že ho treba umyť.
Radšej som bola ticho.

kvietok007

velmi chcel,aby sme sa už vzali-ja som prešla skoro 500 km,aby sme boli spolu,a teraz toto.
Ked sme sa pohádali,tak mi vyčítal,že neviem variť,a že nemám ani 10% z jeho ženy,stále ma ponižoval.
Ked prídu hádky,hned mi všetko vyčíta,tak načo som sa tak obetovala?

kvietok007

viete,už ked sme sa vzali,robila nám problémy jeho dcera-ohovorila dosť škaredo otca a potom sa priznala,a odvtedy stále niečo-ja som mu stále odpustila.
On mi stále vraví,že ma miluje,a často volá aj do roboty,aj mi zakázal písať si s niekým opačného pohlavia-pritom on to robil
Vlastne tak sme sa spoznali,cez net,a potom mi zakázal vypisovať aj kamaratkam-teraz už mu to nevadí,ale to ma dorazilo.
Stále vravel,že tu na dedine sa hned všetko zoznesie,a pozri jeho.

xyxyz

ako ja ked mam byt uprimna, ja sa mu ani necudujem..ked stratis tak blizkeho cloveka tak to bude boliet do smrti..aj ked sa snazis zacat novy zviot, nikdy nezabudnes na cloveka, o ktoreho si takto prisiel

a jasne ze to pise inej osobe, ved tebe to povedat nemoze