Hrcka na krku

Príspevok v téme: Hrcka na krku
Terka25

Ahoj. Chcela by som sa poradit ci sa niekto stretol s niecim podobnym. Uz dlhsi cas mam hrcku na pravej strane krku tesne pod lebecnou kostou pod uchom kde zacinaju vlasy cca 2cm x 2cm je dost tvrda a boli na dotyk. Viac je viditelna pri vytoceni hlavy do strany. Nevenovala som tomu ziadnu pozornost ale uz sa mi zda ze to tam mam niekolko mesiacov. Myslela som najprv ci to nemoze byt trigger point. U doktora som s tym este nebola. Bojim sa ci to neni nieco vaznejsie. Budem vdacna za vsetky odpovede. Dakujem

mimibulakova

Ahojte ☺ mám štrnásť a našla som si hrčku na krku za uchom tesne kde začinaju vlasy ☺ neboli ma a ani nebola moc pohyblivá ☺ mala som ju asi mesiac ale nejak som si ju nevšimala ale vy to nerobte chodte hneď ako sa da k doktorke

mimibulakova

Ahojte ☺ mám štrnásť a našla som si hrčku na krku za uchom tesne kde začinaju vlasy ☺ neboli ma a ani nebola moc pohyblivá ☺ mala som ju asi mesiac ale nejak som si ju nevšimala ale vy to nerobte chodte hneď ako sa da k doktorke

klimt

pravdepodobne to je tuková hrčka není to nič vážne dá sa to vibrať ani to nebolí ja som to mal tiež ale ja som to mal v strede krku a aj pod uchom ja som mal dve ale neboj sa

lekvár

ivana456: Neriadim sa pocitmi, ale vedeckými dôkazmi.

5.5elsa: Prečo by mu nemohol niekto poradiť? Vieš čo si myslí 7 miliárd ľuďí?

5.5elsa

zlobr choď k doktorke už si tam mala ísť dávno príčiny môžu byť rôzne známa to mala tiež a bolo to zo stresu nikto ti tu nepovie presnú odpoveď čím skôr pôjdeš tým lepšie pre teba všetko sa rieši lepšie keď ide človek ihneď.....

lekvár

ivana456: Zrejme má s doktormi rovnakú skúsenosť akovšetci a preto sa pýta tu.

zlobr: Hrčka nie je príčina, ale dôsledok. Hľadaj dôvod jej vzniku. Lebo to môže byť ešte horšie.

zlobr

Ahojte pred mesiacom som si našla na krku tvrdú hrčku má asi 2-3 cm vôbec sa to nehýbe na začiatku ma to bolelo len na dotyk ale teraz už aj na pohyb hornej časti tela :- neviete mi poradiť čo by to mohlo byť? Dosť sa toho bojim... Za všetky odpovede vopred ďakujem