Manzel nechce dieta

Príspevok v téme: Manzel nechce dieta
origami

Nemam sa komu zdoverit, vlastne nechcem, aby som svojim najblizsim neublizila, ze strasne zialim. Strasne tuzim po dietatku. Manzel ma na krku 40tku a hovori, ze aj on so mnou chce mat dieta, len nevie kedy. Zaver je taky, ze mam pockat, kym bude aj on chciet.
Zacinam ho za to nenavidiet, uplne sa mi sprotivil za tieto manipulatorske reci a neviem, co si pocat.

origami

Dievcata, velmi pekne vam dakujem za vasu psychicku podporu. Az teraz sa mi veru otvorili oci, s akym manipulatorom vlastne zijem. Kto ma pravo upriet zene dieta? kto ma pravo urcovat cloveku, aby zil zivot, ktory naprogramuje on? Som len priserne sklamana, ja som stale verila. Som velmi doverciva a naivna, upla som sa na muza, ktory zneuziva moju dobrotu.
Ako sa len strasne boji, ze odidem... Aj obrucku poctivo nosi, nikdy si ju nesklada. Zeby dokaz toho, ze ma vlastni? Ja uz zacinam pochybovat o vsetkom, o jeho citoch... Vidi, ako sa trapim, mam strasne kruhy pod ocami a aj tak mi do ksichtu povie- nie. Hajzel jeden.

kafe

Origami, samozrejme že je normálne, aby AJ chlap určoval, či dieťa chce alebo nie. Ale hnusné od neho je, že ťa ťahal za nos a nepovedal na rovinu - dieťa nechcem teraz a asi ani v budúcnosti.

Veľa šťastia dievča, nech nájdeš skvelého partnera a otca tvojich detí :)

Aja02

origami: Aspoň už konečne vieš na čom si. Nebuď smutná, hlavu hore máš len 30 muža aj deti určite ešte budeš mať. Veľa šťastia. :)

ta3

Origami, citala som vsetky Tvoje prispevky, je mi Ta velmi luto, ja viem, co je to tuzba za detmi, je to tazke, ked je zena slobodna a tuzi mat deti, ale vhodny otec sa nezjavuje, to bol moj pripad, ale myslim este tazsie je, ked zena tuzi po dietatku, ma manzela, ktory tvrdi, ze ju ma rad, ale nechce jej spravit po voli a kludne sa prizera na to, ako zena trpi tym, ze nema dieta, premyslala som nad Tvojim pripadom a vychadza mi z toho iba jedno, ze ten Tvoj Ta veru rad nema, ked sa takto sprava, je sebec, lebo mu vyhovuje, ze sa staras len o neho, keby prisli deti, uz by si mu tolko casu venovat nemohla, cize keby som tak tuzila po dietatku ako Ty, manzel by ho stale odkladal a mala by som pocit, ze ma nema rad, volila by som radikalny rez, vies aky. Pre zenu niet krajsieho naplnenia ako materstvo, zvlast pre zeny, co po detoch tuzia.
Na tomto mieste chcem varovat slobodne dievcata, ktore chcu mat deti, aby dobre zvazili vyber otca, lebo velmi zalezi na tom, s kym to dieta maju. Ja som vlastne z velkej tuzby po detoch isla do manzelstva nerozvazne a vzala som si prveho, ktory ma poziadal o ruku, pritom som podcenila jeho vlastnosti, pre zenu matku je dost tragediou, ak dieta zdedi prave po otcovi zle vlastnosti, s muzom sa moze rozviest, ked jej prekazaju jeho vlastnosti, ale s dietatom sa rozviest neda a ak dieta zdedi otcove zle vlastnosti a same ich nechce zmenit, matka sa moze neviemako vo vychove snazit, nic na tom nezmeni, musi sa iba zufalo prizerat ako dieta trpi a ako si kazi vlastny zivot, toto je moj pripad, keby som mala este raz 30, urcite by som opatrnejsie vyberala manzela a otca svojich deti.

origami

Tak a vyjadril sa - deti nechce. Proste nie. Ani teraz ani nikdy. Normalne mi to na ferovku povedal, ja som to vedela uz davno, cakala som vsak, ze zmenil nazor. Bola som naivna a hlupa. Ked mi to povedal, normalne ma odbil, stiahla som si prstene a dala mu ich. Bol v soku. Ta mala hlupana to mysli vazne! Uplne bol sokovany. Ja si teraz hladam podnajom.

jajka001_

mozes to risknut a otehotniet nasilu. ale otazka je, ci si to to dieta zasluzi. pretoze on ho odmieta, nie je to mlady chalan ktory si chce uzivat, kde by to bolo este pochopitelne. je mozno ze casom dietatu pride na chut. ale chlap vo veku 40 rokov je v istom zmysle uz skostnately, ma svoje pevne zvyky a zlozvyky.
vysledkom moze byt to, ze ta opusti aj s dietatom lebo si ho oklamala.
mas len 30, myslim ze si zasluzis muza ktory chce mat s tebou rodinu.
a 10 rokov manzelstva je dost dlhy cas na to aby vedel co od manzelstva ocakava. mam pocit ze ocakava mamickovsky servis.

origami

Este posledny prispevok- na diskusnych forach som nasla zeny, ktorych chlapi sa nehrnuli do deti, ale nakoniec o sca-tri mesiace na to pristupili...

origami

Je to vobec normalne, aby chlap urcoval, kedy bude rodina? Myslela som, ze to na zenu musia prist materinske pudy a na chlapa to pride, az ked sa pocne a potom, az ked sa narodi dieta. Ale toto som este nepocula, aby tak strasne chlapp brojil proti malemu. Sokuje ma to.

origami

A rozpravali sme sa o tom uz velakrat, vzdy mi dava kadejake dovody a vyhovorky a podobne. Neviem, preco to robi, ale na mna to posobi zhubne. S takym nadsenim som mu rozpraval prvykrat o tom, ze sa citim na dieta. Normalny chlap by sa potesil... Ja debil som si pred x mesiacmi kupila knihu o tom, co robit, ked zena chce dieta a muz nie a postupovala som v rozhovore s nim podla toho. Ked som mu knihu ukazala, nalistoval si v nej clanok o tom, ako zit bez deti a spytal sa, ci by sme nemohli zacat tym, vravel, ze chce mat bezstarostny zivot, ked som mu povedala, ze tak ci tak budem tehotna tristvrte roka, ze dieta tu nebude hned, odpovedal, ze na stastie...

Podla mna je toto dovod pre zatial este mladu zenu uzavriet manzelstvo a on sa moze postavit aj na hlavu. Nieco vo mne umrelo a ako ty pises, otvorilo mi to oci, aky je. Dobra facka, az doteraz som si nechcela priznat, ze jeho spravanie nie je normalne. On tu vinu prenasa na mna, zo mna robi sialenu hysterku, co sa nevie prisposobit, malom som mu uverila. Aj som chcela ist ku psychiatrovi.