Manzel nechce dieta

Príspevok v téme: Manzel nechce dieta
origami

Nemam sa komu zdoverit, vlastne nechcem, aby som svojim najblizsim neublizila, ze strasne zialim. Strasne tuzim po dietatku. Manzel ma na krku 40tku a hovori, ze aj on so mnou chce mat dieta, len nevie kedy. Zaver je taky, ze mam pockat, kym bude aj on chciet.
Zacinam ho za to nenavidiet, uplne sa mi sprotivil za tieto manipulatorske reci a neviem, co si pocat.

kafe

Origami, nuž asi ti neostáva nič iné, len jeho rozhodnutie rešpektovať. Na dieťa treba dvoch. A je fajn, že bereš do úvahy aj vzťah otca k dieťaťu, na to mnohé kočky zabúdajú.
Skús mu zrekapitulovať, ako dlho rešpektuješ TY JEHO - chodili ste spolu, zobrali ste sa a stále je spokojný ON (deti nemáte). Ja by som asi povedala, že moja trpezlivosť má tiež svoje hranice a jedného dňa pretečie. Nech sa potom nediví, prečo si jedného dňa balíš kufre. Hranicu, dokedy mieniš čakať a rešpektovať ho, si stanov ty. Len to neni také jednoduché. Tým že od manžela odídeš, nevyriešiš nič. Kým nájdeš normálneho chlapa, ktorý by bol zodpovedný otec, dovtedy tiež uplynú roky.. takže je lepšie čakať ďalších 5 rokov so súčasným partnerom alebo riskovať hľadanie nového partnera (ktorého je celkom ťažké nájsť)? Ja veru neviem..

hodnotne

tak sa vyhovor na tvoje biolog. hodiny, ze si bola u gynekologicky a ta ti povedala, ze je najvyssi cas a ze by si bola rada, ekby nad tym zacal uz vazne realne uvazovat. Ze ho nechces do nicoho tlacit, ale teba to trapi a nech sa uz rozhodne co vobec chce.

origami

bibi, keby to bolo take jednoduche... Hm, v prvom rade by som mu dieta nehodila na krk, to sa predsa nerobi a mohol by ho potom nenavidiet a aj mna. Viem, ze to takto robi mnoho zien, ale ja chcem, aby ho chcel aj on. Po druhe, aj to ma v rukach on, lebo fungujeme uz roky na prerusovanej sulozi. Ma poriadnu vydrz a nehoda nehrozi:( Prve roky spoluzitia nechcel deti, po svadbe povedal, ze chce a presli roky a zase sa toho boji ako cert kriza, chce to odsuvat, pritom sa busi do prs, ze ho predsa chce, ale este nie...

bibi123

origami-vysad antikoncepciu a hod to na nahodu-nie je to podraz, ved manzelmi uz ste...
nie je mozne, ze je neplodny? Je velmi nestandardne, ze si niekto niekoho vezme a potom nechce deti.. Hlavne, ked uz ma tak strasne vela rokov...

AdamKrt

U mna je to podobne s priatelkou. Nechce a nechce, zatial deti /lebo svoje uz ma/.

Jedine co clovek moze robit je cakat, kym si to nerozmysli, alebo kym nedojde trpezlivost... :)

Ak Ti na tom tak zalezalo, bolo dobre si to dohodnut este pred vstupom do manzelstva.