naduvanie, smrad

Príspevok v téme: naduvanie, smrad
IVO 32

boze pomozte mi niekto v mojom zufalstve!!
uz par rokov trpim na naduvanie. bol som u troch internistov, trikrat na kolonoskopii, co nie je ozaj nic prijemne, dal som si urobit test na alergiu potravin, bol som u dvoch liecitelov, ktori stali tiez nehorazne peniaze, objednal som si rozne liecive bylinky, probiotika, caje a cojaviemco... problem sa zhorsuje a uz som skusal aj cely den proste nejest absolutne nic, no ani ta hladovka nic nepomoze. najhorsie na tom je, ze sa okolo mna zacina sirit smrad, boze to je strasny problem, co to je?? aj ked nemam vetry, proste smrdim! pomoc!! v robote ma ohovaraju za chrbtom, rozmyslam aj nad tym, ze podam vypoved, lebo sa hanbim a bojim ist znovu do prace. zasmradim vzdy celu miestnost... preco??

radoba

ja som mal to isté od strednej školy až do 25r.. som vylučil cigarety posilnil imunitu dal si tu priepažku a už nerobím sedavé zamestnanie kde som musel zadržiavať plyny.. druhá vec že som mal paranoické stavy ked človek si myslí že ho každý sleduje a že ho ohovára.. možno 2/3 z toho nebola pravda aj čo sa týka toho že si myslíš že zasmradiš celú miestnosť.. druhá vec najdi si priateľku.. budeš menej precitlivelí na svoju osobu a tak..

radoba

skus vyplach čriev.. alebo nemáš správne vyprazdnovanie.. napr. aj častým zadržiavaním vetrov a zlým vyprazdňovaným sa ti zatoxidujú orgány až po brucho a potom to ide z ust a z nosa... skus aj niečo z dutiami robiť.. chod k orl či nemáš dutiny zanesené napr. kôli vybočenej prehriadke.. žuvačky obmedz na minimum lebo z toho ta aj nadúva a obsahuje aspartam...
inak správane vyprazdnovanie je pravidelné bez násilného tlačenia nemalo by byť dlhodobo riedkeho skupenstva alebo moc vysušené kedy to v nútri často stojí.. človek by mal mať aj pohyb a tekutiny.. a po správnom vyprázdnený by na toalet. papiery by mal mať min. špiny ak nie žiadnu a najidealnejšie ked ostane iba tekutá vodička na toaletnom čo značí dostatočnú vlhkosť čriev..