správanie vasich partnerov/partneriek v podnapitom stave

Slobodna

jaaj, fuuu tak to áno :)) ale však akcia musí prísť vo fáze zábavy. Takže to nie je tvoja vina, ale zle odhadnutý čas, miera tvojej hladiny alkoholu :)

rew

v tomto suhlasim so Slobodnou.. nie som velmi na frazy, ale hovori sa ze deti a opiti ludia hovoria vzdy pravdu.. podla mna alkohol len odburava zabrany a ludia vo vacsine pripadov robia to co len (zatial)potlacaju v beznom zivote.. ak ti niekto povie ze si ku*va opity, casom ti bude nadavat aj za triezva..

Slobodna

Ja reagujem takisto na alkohol :)
Prečo ti to bolo vytýkané? Očakávala sa od teba nejaká iná reakcia-akcia?

M74

Ja keď si vypijem tak sa zabávam a keď to preženiem, tak zaspím :-) Niežeby som spával niekde v podniku, alebo na ulici, ale doma lahnem a spím. A toto mi už bolo vytýkané...

Slobodna

Ten môj je vtedy veľmi zlatý a stále mi vyznáva lásku :)) Našťastie nebýva v takomto stave tak často, za dva roky čo sa poznáme sa to stalo tak 3 krát. Ak sa partner v podnapitom stave správa agresívne alebo urážlivo...alkohol pomáha vyplaviť na povrch,to čo za triezveho stavu človek skrýva, ovláda sa. Časom sa potom takto začne správať aj za triezva.

cup-cup

No ten môj má dva stavy. Buď sa na mna pricucne a neodlepí alebo zase naopak je tak trochu ignorant... Ale nevyvádza našťastie.

usiko

no, moj alkohol neznasa,ale ked je v spolonosti,kde sa pije, tak pije aj on aby sazabavil a potom mi vyznava lasku a ked je uplne na mol, tak sa stara o seba...nic vynimocne, iba sa musi zaoberat tym, aby nespadol...ale popritom nezabudne povedat ako velmi ma lubi......ale to je tak raz za 3 roky, ten na mol, myslim......ak vobec....

ta3

xyxyz
vadi Ti to v podnapitom stave, pretoze Tvoje racionalne myslenie je zahmlene alkoholom, ini byvaju agresivni, vsetkych okolo seba chcu bit a vyhadzovat z domu, niekto sa nepristojne spravaju k partnerom, rodine, co je aj pripad How, vsetci tito ludia za triezva mozu byt mili a dobri ludia, preto by sa mali alkoholu vyhybat, ak si nechcu znicit inak pekny vztah, ci manzelstvo
ja posledne roky nepijem vobec, predtym sa mi stavalo mozno 1x do roka, ze som sa opila, ale ja vtedy by som iba spievala a tancovala

xyxyz

ale to som nemyslela doslovne ze pozrie skor obrazne..skor ked ho nejaka baba pozdravi, ocividne s poznaju..tak to mi vadi vtedy