citim sa sama....

Príspevok v téme: citim sa sama....
lalalala...

...zvycajne tu nepisem..ale citim sa hrozne sama...a vobec nechapem chlapov..nedavno som sa zoznamila s jednym, a pacil sa mi...stretli sme sa 3-4 krat a potom prisiel ku mne...a bolo nam spolu pekne...tak sme skoncili sexom...potom sa este ozval a pisal..z casu na cas...a odvtedy nic...ani nenavrhl dalsie stretko...nechapem...
Viem ze je to otrepane a stalo sa inym uz tisickrat..ale,prote ma to zaskocilo...a mrzi ma to. Som nanho nastvana...je teraz odcestovany v zahranici a pytal sa ma ci nechcem ist s nim, minuly tyzden aj tento vikend.. ale myslim ze to nemyslel vazne...vie z pracujem a ze nbudem moct len tak odist...neviem ani co mam robit...ani ja sa mu neozyvam...nechcem posobit ze ho uhanam a ani mu ukazat svoje city...

len ma to sklamalo...necakala som take chovanie, zvycajne dokazem takyto pristup vycitit uz dopredu...no co...zivotna skusenot...

len som to chcela niekam napisat..je mi smutno a som z chlapov unavena a znechutena...:(

katussska24

prepáč, ale
"""tak sme skoncili sexom...potom sa este ozval a pisal..z casu na cas...a odvtedy nic...ani nenavrhl dalsie stretko...nechapem..."""

a nechápeš prečo? no preto že ste skončili hneď sexom...môj názor.

lost

"zvycajne dokazem takyto pristup vycitit uz dopredu."

pocit niekedy klame.

vsimol som si ze dnes to funguje tak, ze ten co chce niekoho len zneuzit na to najde sladke slova a sluby sa slubuju a blazni sa raduju...

tazko povedat ci to bolo spravne po 4 rande ho pustit na najvyssi level, asi zalezi na tom, ci tie rande boli pocas 4 dni, alebo 4 tyznov, ale vseobecne, ak by chcel len zneuzit, tak mozno by vydrzal par tyzdnov, maximalne mesiac-dva a potom by snecar skoncil rovnako.. Mozno hra viac hier naraz..

:))))

Neviem o co ty mas lepsie meno-TAK-
Ako mozes podla nicku sudit-ved niekedy je tazke aj nick si dat-lebo je vela slov ktore sa uz pouzivaju a ked das nejaky ktory je uz pouzivany-nezoberie ti to ani prispevok-a tak treba aj nad nickom kolko krat uvazovat aky si clovek ma dat.
LALALA
To ze sa mu prva ozves este neznamena ze ho uhanas-ozvi sa a uvidis ako bude reagovat a potom urob zaver a az tak to nechaj tak.A ako uz tu pisali-je dost chlapov ktory si len uziju-naslubuju a potom odhodia ako nejaku handru.Nemusi to byt tvoj pripad ale tak pokus sa to zistit tym ze sa mu prva ozves.
Zelam vela stastia.

tak

Dievča drahé, nikto Ti predsa neželá nič zlé. pravda však nniekedy bolí, ale otvára oči, tak Ti želám, nech Ti ich nevykole, ..., prajem pekný deń, ... napíš prosím, zaujíma ma Tvoj názor, ...

tak

Dievča, no v prvom rade Ti musia byť jasne priority, a teda, čo vlastne chceš, sa mi zdá, že sama nevieš, že nemáš jasno v hlave, poviem tak na rovinu, nepáči sa mi to Tvoje meno, veď ani sa mi nemusí, ale to je Tvoja vizitka, a toto je ľahkovážnosť, preto sa nečuduj, ak Ti priateľ cúvne, takže, ak chceš a stojíš o priateľstvo, treba mu to dať najavo, ale Ty musím mať trocha v rovine seba, ...len toľko, ...