Domáce násilie

jajka001_

ja som citala aj tvoje predosle temy...nemozes skusit zajst do nejakeho poradenskeho centra, psychologickeho? nech ti poradia. aspon v tom ako sa vyhnut jeho agresivite ak tam uz musis byvat.

delfi22

no a najlepsie je :(((( ze teraz je pred mojou lekarkou mama ta chudera !! :( povedala ze ma udrel ale ze to nie je casto a ze ho provokujem,ze ja som ta co robi doma problemy....je pravda ze nie som najtichsia,ze si poviem co chcem (aj ked mlcat je zlato ) a ze som mu aj nadavala ,ale preco ma bije?? ja to uz dalej nezvladam,,vsetci su proti mne :(( musim niekam vypadnut,odist ...diagnosticke centrum ?? u priatela byvat nemozem :( je tu este jeden problem ze otec na nas posiela pridavkky,a este nas caka jeden sud,co ak sa to pokazi ??

delfi22

no a najlepsie je :(((( ze teraz je pred mojou lekarkou mama ta chudera !! :( povedala ze ma udrel ale ze to nie je casto a ze ho provokujem,ze ja som ta co robi doma problemy....je pravda ze nie som najtichsia,ze si poviem co chcem (aj ked mlcat je zlato ) a ze som mu aj nadavala ,ale preco ma bije?? ja to uz dalej nezvladam,,vsetci su proti mne :(( musim niekam vypadnut,odist ...diagnosticke centrum ?? u priatela byvat nemozem :( je tu este jeden problem ze otec na nas posiela pridavkky,a este nas caka jeden sud,co ak sa to pokazi ??

jajka001_

pozri sa, aj keby si mu nadavala, nema ťa čo biť - to je jeho vizitka, chapes, a ludia poznaju aj tvojho otca, a čo robi tvoja mama, mala by sa liečit, ako ho moze kryt? mas len 17, ale urcite je sposob ako nebyvat s nimi, mozes sa sama prihlasit do diagnostickeho centra, ak by robili problemy s tym ze chces byvat u priatela. stale lepsie ako nechat sa tyrat.

Hanbi sa

Toho Vášho brata ešte niekto poriadne nezmlátil ? Ako si to dovoľuje ? do ženy !!! Nehanbi sa ? Treba ho dať do basy tm ho naučia biť ženy !!!!

delfi22

ja mam doma len mamu,lebo s mojim otcom uz dlho neziju,tiez ju bil ako mna bije teraz brat (chcem len povedat ze on nie je zly,len ked nie je nieco po jeho vtedy je strasne nervny).....kamaratka mi to len tak navrhla,ale neviem si to predstavit,teda rada by som odisla,ale ci to naozaj pojde :( ...s priatelom som velmi kratko,no napriek tomu je mi oporou

a mam 17 rokov,uz to len nejak preckat do 18tky,este rok :(( cela rodina je proti mne,a to som si vzdy myslela ze roodina je ten pevny zaklad :(

liko

delfi,neviem aky je tvoj priatel,neviem kolko mas rokov a neviem kolko ste spolu.Ale myslim si,ze prave teraz by ti mal byt oporou. Keby sa to stalo nejakej mojej priatelke, nevahal by som a povedal by som jej aby sa okamzite prestahovala ku mne. Pretoze toto nie je normalne. Podla toho co som cital,mate doma evidentny problem a da sa to riesit jedine odchodom. Takze ak vidis oporu vo svojom priatelovi,chod za nim. Ale mala by si odist,vasi si mozno po case uvedomia,o co prisli a kde bola naozaj chyba...

delfi22

tak a este nieco,,,mama bola u doktorky a nakoniec vsetko prevratila proti mne ze mu nadavam ze ich psychicky nicim a tak :(( a ja sa fakt teraz citim ako rozdvojena osobnost,uz aj ta lekarka nas pozna odmala a teraz si co o mne musi mysliet :( ....uz neviem ako to riesit,prosim poradte mi lebo uz fakt nevladzem :((

delfi22

takze kamaratka volala bezomna doktorke ze co sa deje,bola som tam so spravou,a potvrdila som to,,,,ked som to povedala doma mame aj ostatnej rodine,,,,vsetci mi nadavali ze som falosna mrcha,ze ho provokujem recami,nadavkami a tak .....nevladzem :(( postvala som si celu rodinu proti sebe....ale snad sa to vyriesi

jedini co pri mne stoja je jedna kamaratka a moj chalan,ale naozaj to staci ?? !

kam by som mohla ist prec byvat ked peniaze nemam :( ked sa teraz vyzdraviem najdem si pracu a zacnem si na seba zarabat,ale do vtedy to musim vydrzat