problém so spolubývajúcou na internáte

Príspevok v téme: problém so spolubývajúcou na internáte
neviemme

zdravim, rovno zacnem. sme 4 na izbe a jedna nasa spolubyvajuca nas absolutne nerespektuje, izba je mala a kazdy den tam ma priatela a svoju sestru s jej priatelom, nie je tam potom ani trochu miesta. moja postel je hned vedla jej a stale mi na nej niekto sedi. ako hnusi sa mi to, preco mi ma cudzi clovek sadat po cistom pradle? vrieskaju, nemozem sa ucit. ked pride moj priatel surovo sa opyta ci tu bude dlho lebo ona sa musi ucit, pritom ticho sedime. to ze jej frajer tu sedi a spi! to nevadi a navyse je z toho isteho intraku. hadaju sa tu bezne. mozeme sa stazovat aby ju napr. prestahovali?

kafe

to sa neviete normálne ozvať? Tak vy tri trúbky ste ticho a ona si robí čo chce? Niekto mi sedí na posteli, tak ho slušne poprosím, aby si išiel sadnúť niekde do kúpelky alebo na záchod ale MOJEJ POSTELE, nech sa láskavo nedotýka. Idem sa učiť, tak vyhodím všetkých cudzích ľudí z izby, je mi ľúto, potrebujem sa sústrediť, dovidenia, tešilo ma. Nech čakajú spolubývajúcu na chodbe.
Pozri, ak niekto neberie ohľad na mňa, ozvem sa, nebudem ticho ako nejaký tĺk. Nebuď ovca a nauč sa slušne povedať čo ti vadí, nečakaj, že to za teba bude riešiť lampáreň, vrátnik, stará blašková.. Takéto čosi sa ti v živote veľakrát zíde. Neboj sa otvoriť papuľku a urobiť niečo, aby si TY bola v pohode. Máš výhodu, že nie si sama, tak to využi a neboj sa byť SLUŠNE DRZÁ.

bibi123

na intrakoch to byvalo vzdy tak, ze navsteva sa musela legitimovat. dajte 20eur vratnikovi, aby jej nepustal navstevy.. dovody mozte najst vseliake-rozsirenie vsi a pod. alebo si zakazte vstup navstev na izbe... a nechapem, ked je Tvoj frajer ticho, naco za Tebou vlastne chodi???

jajka001_

a vy tri sa neviete dat dokopy a vynadat jej ked nevie co je slusne? vyhod toho co ti sedi na posteli, co sa jej bojite?