preco odsudzujete milovanie ?

Príspevok v téme: preco odsudzujete milovanie ?
cajik

Vsimla som si uz milionkrat v roznych temach komentare typu "vyspala si sa s nim na 4tom rande? si slapka".

Preco ? Co je na tom take zle? Ked je vzajomna pritazlivost, ked ide/a mozno nejde/ aj o vztah, preco by malo byt nieco zle na tom ze sa dvaja ludia pomiluju ? Preco by mal byt niekto nazvany skaredym slovom len preto, ze sa miluje s niekym koho pozna a kto sa mu paci ? (pozor, nevravim o tom ze by malo byt ok sexovat s niekym po 10minutach spoznania sa niekde na diskoteke na zachode...!)
Ved milovat sa je nadherne..aspon na tych par chvil, kedy si ludia vzajomne vymienaju isty druh lasky..

Casto odsudzuju chlapi.. pritom si myslim ze v 99 percentach su to oni kto zacinaju tieto kroky. O co su potom lepsi, nez tie dievcata ktore sa podvolia ?

mmkr

No ja osobne som presvedčení (a takto som to aj pochopil), že mužom (ako ktorým samozrejme) prekáža nedostupnosť ženy v tom zmysle, že ak majú o ňu záujem a prejavia jej sympatie, tak ona sa hra na nedostupnú aj keď sama má záujem. Nevravím o sexe. Ale ty si to asi myslela zo sexuálnej stránky. Alebo nie?

mmkr

V pohode bibi, ja som nenapísal ničo iné. Jediné čo sa mi nepozdáva, je to tvrdenie o mužoch lovcoch a nedostupnom ovocí. Aj keď to nedostupné ovocie som teraz asi pochopil inak ako si ho myslela ty.

bibi123

mmkr-tak nepoznam pripad, kde by dala baba na prvom rande a potom to skoncilo svadbou... co sa rozpravam s muzmi(nemam na mysli 20rocnych nevyburenych chlapcov), tak si myslia o zenach svoje, ktore daju hned na prvykrat...

mmkr

Prepáč bibi ale je blbosť, že muži sú od prírody lovci a že zakázané, nedostupné ovocie najlepšie chutí. Teda rozhodne to neplatí na všetkých. So zvyškom sa dá súhlasiť.

bibi123

cajik-ide o to, ze nemozes poznat zdravotny stav cloveka, s ktorym sa kratko poznas... ak by si zazila vo velmi blizkom kruhu rakovinu krcka maternice a to, ze dana holka sa nebude moct nikdy stat mamou, pozerala by si sa na to uplne inak... Mne sa az sex zhnusil:O)))) a kebyze nemam vazny vztah, svojich buducich milencov by som poslala asi na 200testov:O))) asi som stara skola, ale baba, co vyfajci chalana na 2. rande a vyspi sa s nim na 4tom, nemoze byt pre toho chlapa vobec pritazliva... Muzi su od prirody lovci, inak povedane zakazane, nedostupne ovocie najlepsie chuti..

lalalala...

co s tym ma rakovina krcka maternice?

podla mna by mali mat ludia ex ked sa na to citia a chcu to obaja...aj na tretom stvrtom rande ak to chcu...

mmkr

Ale čo by na tom bolo zlé. Rob ako uznáš za vhodné a ostatných si nevšímaj, je to tvoja vec. Ale veď to vieš určite aj ty sama.