Ako si mam najst priatelku?

Príspevok v téme: Ako si mam najst priatelku?
mifune

Vedeli by ste mi, prosim, poradit, akym sposobom by som si mohol najst priatelku? Ziadna ma zatial nechcela, a preto mi uz samota pomaly zacina liezt na mozog.

Pripadne by som velmi ocenil, keby ste mi aspon napisali, za akych okolnosi ste sa zoznamili s Vasou terajsou partnerkou/partnerom a ako ste sa dali dokopy.

Vdaka moc za odpovede.

sonasona

ked som bola v puberte nestastne zalubena jedno dievca mi povedala ze s chalanom nebudem kompletnejsia.
Clovek dnes nevie ocenit ze je mlady, zdravy, ma cely zivot pred sebou, neumiera od hladu, nemusi sa bat o zivot atd atd
Chces sa trapit alebo sa netrapit?

sonasona

ked som bola v puberte nestastne zalubena jedno dievca mi povedala ze s chalanom nebudem kompletnejsia.
Clovek dnes nevie ocenit ze je mlady, zdravy, ma cely zivot pred sebou, neumiera od hladu, nemusi sa bat o zivot atd atd
Chces sa trapit alebo sa netrapit?

mifune

chladomor>>> teraz ma asi naozaj porazi, lebo autor odkazovanej prace je priatelom (a tiez kamaratom z detstva) tej milej spoluziacky, ktoru som v predchadzajucich prispevkoch spominal, a ktora mi bola veeeelice sympaticka.

Toto ma vazne dorazilo. Osud vie byt kruty :-( Na dnes off (dufam, ze nie definitivne).

teres

Tak k tomu tvojmu konicku- nic o nom neviem, ale znie to netradicne a zaujimavo... matika mi nejde a obdivujem ludi ktori sa jej venuju:D
Stretla som uz vselijakych ludi, ale zatial mi zo vzhladu ziadneho nebolo zle. A myslim ze vzhlad ani nejaky dolezity nie je. Nejaka ta charizma tam asi musi byt...
Co sa tyka konkretnych rad, neviem nakolko sa ti ta rada bude pacit, ale no co uz:) Podla mna by si mohol skusit robit nieco na baze dobrovolnictva- nejake tabory, alebo mladeznicke vymeny, alebo mozno nejaka nadacia. Tam spoznas vela fajn ludi.

mifune

Pocitacove hry ma nezaujimaju uz asi 10 rokov, ale vtedy som mal 15. Z mojho nicknamu sa dalo lahko predpokladat, ze ma zaujima japonska kinematografia 40. az 60. rokov (ale nie som nijaky japanofil, ze by som ani nic nerobil) a dalej tiez obycajne diferencialne rovnice a sposoby ich numerickeho riesenia, co (treba uznat) maloktoru zaujme, ale ktovie - mozno predsa len ano.

Jaaj, este k tej klasickej ceste. Chodim sice medzi ludi, ale nic z toho (staci sa na mna pozriet a dievcatam pride zle).

Ozaj, viete mi napisat nejake konkretne (originalne) rady, ako by som dokazal zaujat pozornost zien v priblizne mojom veku?

nyky20

Nikto nenapísal, že pri zoznámení naživo nemáš šancu. Len by som povedala, že v tvojom prípade by bolo lepšie zvoliť inú možnosť. Na druhej strane, ak budeš niekde v kaviarni a nejaká baba sa bude na teba usmievať tak to určite skús. Za pokus nič nedáš. : )

Nikdy nevieš čím zaujmeš. Ja som tiež taká ,že nejaké extra záujmi nemám, ale sa im ani nebránim. Ked ich nemám s kým robiť tak ich nerobím. : D Ale určite by si našiel veľa tém o ktorých by ste si mohli písať.

Zase niečo napíšem o mne, nie že by som o tom túžila vykladať na fore a ani to neni ničím zaujmavé, len chcem aby si videl, že sa dá hoci čo vymyslieť : ) Takže sa ma dotyčný opýtal, či sa korčulujem, že on je na korčuliach každý den. No ja som mu napísala pravdu , že síce mám korčule ale stála som na nich asi 3 x v živote : D. Tak sme mali prvé stretko na korčuliarskej dráhe: D. Ani nevieš kolko krát som bola nachystaná , že mu napíšem že to ruším a že si nejakú výhovorku nájdem. Lebo mi bolo strašne blbé že prvé stretko a hned takéto. Ale nakoniec to dopadlo velmi dobre. Sme sa zasmiali a vobec to nebolo trápne. Kebyže mi niekto predtým napíše že niečo také urobím tak ho vysmejem že určite nie lebo som dosť hamblivá.
Hlavne píš stále pravdu, lebo ked hladáš dlhodobý vztah tak sa klamať jednoducho neoplatí : o)

teres

Podla mna prichazda do uvahy aj klasicky sposob, len treba chciet. Neviem ake su to specificke zaujmy, ak je to celodenne "drvenie" pocitacovych hier, tak na to asi babu nezbalis.
A myslim ze mat niekoho len pre to aby si niekoho mal je blbost (vsak si to aj sam napisal). Takze ak pri stretnuti zistis ze ta nejako nepritahuje, tak proste zostanete len kamarati...
Neviem no... podla mna ak budes uprimny a mily tak skor ci neskor sa nieco chyti... drzim palce:)

mifune

Takze si myslite, ze klasicky sposob zoznamenia v mojom pripade neprichadza do uvahy? Ja totiz nepouzivam tie rozne socialne siete typu FB alebo MySpace a pravdupovediac, ani vobec netusim, ako by som nejaku slecnu vobec dokazal zaujat, ci o com konkretne by som si s nou mohol pisat, lebo moje zaujmy su prilis specificke - a na to by som nezbalil ziadnu a ak aj ano, tak po chvili by ju to prestalo bavit.

A otazka znie, ci by ma vobec fyzicky pritahovala. Pretoze ostavat s nou iba preto, aby som niekoho mal, by bolo vskutku FARIZEJSKE (a to zvycajne nepouzivam biblizmy).

bazalka

Máš pravdu, nie je nad osobný kontakt, ale keď to nejde, tak je naozaj lepšie skúsiť internet. A súhlasím s Niky, naozaj na internetových zoznamkách nie sú len kadejakí úchyláci. Z mojej skúsenosti ti môžem povedať, že z desiatich boli vyslovene "divní" asi dvaja. A z tých prvých emailov medzi vami to zistíš. Veď sa nemusíš hneď so všetkým stretnúť. Stretneš sa s tou, s ktorou si budeš rozumieť. Myslím, že to aj sám vycítiš