bolesti hlavy

Príspevok v téme: bolesti hlavy
palettka

Casto mavam bolesti na pravej strane hlavy. Zacne to bud tlakom v oku (casto mavam pred okom biely flak) alebo tlakom v zube, bolest sa postupne rozsiruje, az ma boli pri oku, pri zube a v hornej polovici hlavy. Casto mi cela strana hlavy zacne trpnut. Bolest trva, pokial nezjem tabletku. Absolvovala som CT mozga, chrbtice, EEG, avsak nalezy boli negativne. Bolest hlavy zacne casto pri prievane alebo v case, ked som hladna. O aku diagnozu by sa mohlo jednat?

kleopatra4589

Ahoj,ja mam podobny problem.. tiez ma dost casto pobolieva hlava.. Obvodna lekarka ma poslala na krcne- tam ziaden problem nebol, na ocne a neurologiu. Na neurologii mi doktor povedal, ze zjavne budem potrebovat transplantaciu pecene.. a ked som muz povedala, ze s pecenou som v zivote problem nemala.. tak aokomentoval, ze nevadi, ze je to aj tak problem.. :) takze v nasom mudrom zdravotnictve velmi nepochodis :)) Zvlastne ale je, ze v lete som bola tri a pol mesiaca odcestovana a pocas toho obdobia ma hlava nebolela ani raz, pricom doma zvykne niekedy aj trikrat do tyzdna.. takze myslim, ze bolest hlavy je skor nejaky psychicky problem, migrena, stres.. a tak..