Suchá pleť

Príspevok v téme: Suchá pleť
kacena78

krémujem sa každý deň aj 3,4krát...napriek tomu mám veľmi suchú pokožku na tvári, na niektorých miestach sa mi ošupuje a cítim ako-keby sťahovanie.samozrejme, že to uberá aj na estetike tváre...vyskúšala som nespočetné množstvo krémov, ale ani jeden nepomohol..nepoznáte nejakú fintu ako to zmierniť alebo úplne odstrániť????ďakujem

Veronicska

Alexa12 Ja som mala vždy mastnú pleť. Teraz som sa vrátila z Álp a čelo mastné ale nos a líca suché. Kozmetička mi poradila suchý olej Golden GREEN od spoločnosti Stella. Majú aj super ceny. Kukni kozmetikastella.sk

malapehana

vyskusaj hydrolotio v lekarni si kupit, teda nie to ti musi kozny lekar predpisat ale to je najlepsi krem na suchu plet

laurittko

Alexa 12- určite neváhaj a krémik si kúp! :) Pokožku je treba hydratovať, zvlášť aby sa ti netvorili vrásky, ktore sa na suchej pokožke bohužial tvoria vaic (že viem o čoom hovorím :( ) Ja osobne mám rada prírodnejšiu kozmetiku, keď už :)

Dankakratka

Vyskúšala som veľa - mám veľmi citlivú a suchú. Neviem či je dobré kupovať drahé krémy, ale mne sa zdá , že aj 20 eur je veľa. Skúšala som podľa Vašich rád od Cienu z Lidlu, ale mala som pocit, že mi nedáva žiadne živiny a pleti to chýbalo. Teraz používam Victoria Beauty hydratačný krém s konopným olejom za 5,20 eur. Ako to, že stojí tak málo ma vcelku prekvapilo vzhľadom ku kvalite. Pokožka je krásne vyživená a konečne nemám pocit ako by Vás niečo stťahovalo.

Alexa12

Mne sa tiez zda ze mam v poslednom case nejaku citlivu ale aj suchu pokozku. Mavala som viac mastnu takze neviem cimam teraz vymenit vsetky kremy? Alebo co stym?

Alexa12

Ja mam tiez pocit v poslednom case ze mam strasne citlivu ajsuchu plet, nikdy som to tak nemala, mavala som skor mastnu tak teraz neviem ze ci mam uplne zmenit kremy alebo co? cim to moze byt?

Iva Horska

ked sa mozem podelit o skusenost,mala som ten isty problem s pokozkou,vrasky,supinata sucha plet az zacervenanie,nasla som si uzasne osetrenia a problen sa vyriesil,kontakt na pani 0911987564,stale tam chodim raz mesacne,je to na Exnarovej ulici 2 v Ruzinove

Iva Horska

ked sa mozem podelit o skusenost,mala som ten isty problem s pokozkou,vrasky,supinata sucha plet az zacervenanie,nasla som si uzasne osetrenia a problen sa vyriesil,kontakt na pani 0911987564,stale tam chodim raz mesacne,je to na Exnarovej ulici 2 v Ruzinove

Iva Horska

ked sa mozem podelit o skusenost,mala som ten isty problem s pokozkou,vrasky,supinata sucha plet az zacervenanie,nasla som si uzasne osetrenia a problen sa vyriesil,kontakt na pani 0911987564,stale tam chodim raz mesacne,je to na Exnarovej ulici 2 v Ruzinove