Problém s udržaním erekcie...rady?

Príspevok v téme: Problém s udržaním erekcie...rady?
Sharkan

Zdravím.
Pri pokuse mať s priateľkou sex mi to už druhý krát nevyšlo. Začal som pred tromi týždňami aktívne behávať,prestal som masturbovať a jediná zmena,ktorá sa dostavila bola erekcia,ktorá ale opadla skôr,ako som stihol navliecť skafander....Možno to znie jak sranda (ono to aj sranda je,keď sa to netýka vás),ale pre muža je to jeden z najväčších trapasov v jeho živote. Nervami by to byť nemalo,snažil som sa byť maximálne kľudný. Existuje ešte nejaký iný spôsob,jak tomu dopomôcť okrem viagry? Mám na mysli stravu alebo nejaké osvedčené rady Babky Marušky...
Ďakujem vpredom.

mucelok

Maca je celkom fajn ako doplnok ku strave na priaznivú podporu erekcie, nie však keď už máš poruchu erekcie.... Keď sa ti nechce postaviť to ti už maca nepomôže, musíš si kúpiť nejaké vitamíny alebo liečivo. Ja som párkrát užil clavina a celkom v pohode zaberal

logi264

zdravim.. chcel som sa spytat ta maca urcite pomaha?? a ak hej prsoim na nejaky link kde sa mi to oplati kupit..teda skorej ktore..lebo som si to pozeral a je vela druhov..

tibike811

no, moznoé bude problem ten skafander... inak odporucam Nacu peruansku, najdes na googli, z nej ti pre zmenu pojde roztrhnut :-) kupte radsej pevnejsie gumaky ;-)